Doda pozuje w kusym stroju kąpielowym! Oszałamiający widok!

2 lutego 2021
Przez: : MC

Doda pozuje w kusym stroju kąpielowym! Piosenkarka obecnie przebywa w Meksyku, skąd raczy swoich fanów pięknymi zdjęciami. Nie możecie przegapić tego oszałamiającego widoku!

Doda to niezwykle uzdolniona piosenkarka, która od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Niekwestionowana ikona stylu i kobieta o wielu talentach, która nieprzerwanie od lat zachwyca swoich fanów. Mimo, że od jakiegoś czasu nie działa tak aktywnie muzycznie jak kiedyś, jej wierni fani wciąż interesują się jej życiem. Od lat zachwyca swoim nienagannym wyglądem oraz odważnymi i nietuzinkowymi stylizacjami.

Zobacz także: Doda w ciemnych włosach! Możecie jej nie poznać!

Warto wspomnieć, że Dorota spróbowała swoich sił również w filmie, jednak tym razem nie w roli aktorki. Przypomnijmy, ze wraz z mężem zajęła się produkcją filmu pt. “Dziewczyny z Dubaju”, który jest ekranizacją prawdziwych wydarzeń związanych z tzw. “aferą dubajską”.

Doda pozuje w kusym stroju kąpielowym!

Dorota przebywa obecnie na rajskich wczasach w Meksyku, skąd raczy swoich obserwatorów pięknymi kadrami. Zaznaczyła jednak, że nie zamierza spędzić urlopu z telefonem w ręce, dlatego ograniczyła korzystanie z mediów społecznościowych. Niemniej jednak zdecydowała się opublikować zdjęcie w kusym bikini, które niewątpliwie zwraca uwagę. Brązowy strój kąpielowy zdobiony muszelkami prezentuje się na Dorocie wyśmienicie! Trzeba również przyznać, że zgrabna figura artystki robi piorunujące wrażenie.

Dorota podpisała swoje zdjęcie cytując tekst piosenki Edyty Górniak pt. “Kolory wiatr”.

“Ty masz mnie za głupią dzikuskę🤫” – czytamy w opisie.

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy w moment zasypali Dorotę mnóstwem komplementów i miłych słów. Co więcej, niektórzy porównali ją do dziewczyny Tarzana czy Pocahontas! Pod zdjęciem czytamy:

“Taką Królową Dżungli to ja rozumiem😅Nawet Tarzan by wymienił Jane😎”

“Figura na medal! 🦋🏆🦋”

“Tarzan Girl 😁”

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Dody? My nie możemy oderwać wzroku!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej