Połącz się z nami

Doda w ciemnych włosach! Możecie jej nie poznać!

Doda

Moda i uroda

Doda w ciemnych włosach! Możecie jej nie poznać!

Doda od lat jest wierna tradycyjnym, blond włosom. Choć wielu z Was nie może sobie wyobrazić artystki w innym wydaniu, mamy dla Was nie lada zaskoczenie. Zobaczcie, jak prezentuje się w ciemnym kolorze. Doda w ciemnych włosach!

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska od lat zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła kilkanaście lat temu. Przez lata aktywności w świecie muzyki zgromadziła na swoim koncie wiele utworów i płyt, które zyskały ogromną rzeszę fanów. Warto zwrócić uwagę, że jako nieliczna z polskich artystek od ponad dwóch dekad wciąż pozostaje na topie.

Wielkim zaskoczeniem okazało się, kiedy wraz z początkiem ubiegłego roku Doda poinformowała swoich fanów o chwilowym zawieszeniu kariery. Artystka chciała odetchnąć od koncertowania, podróżować i zająć się produkcją filmową. Jak postanowiła, tak zrobiła. Przez długie miesiące odizolowała się od świata muzyki, jednak wróciła z wielkim przytupem występując na scenie telewizji Polsat, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Jak zwykle na jej występach nie brakowało ogromnego show oraz ciekawych stylizacji. Zobaczcie więcej tutaj: Zjawiskowa Doda olśniła na „Sylwestrowej Mocy Przebojów”. Zmieniała kreacje aż trzy razy!

Doda w ciemnych włosach!

Jak wiadomo, Doda na przełomie lat przeszła ogromną metamorfozę. Dziś jest kobietą pełną elegancji i klasy. Choć zawsze była szczupła, to bardzo popracowała nad swoją sylwetką i obecnie jest w życiowej formie. Choć Rabczewska przyciemniła swoje włosy, nigdy nie zrezygnowała z blondu. 

Wiele osób zastanawia się zapewne, jak prezentowałaby się Dorota w innym, ciemnym kolorze. Dla nich mamy nie lada niespodziankę. Dorota opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z młodzieńczych lat, a na nim posiada naturalny, dużo ciemniejszy kolor włosów. Zdjęcie to przeciwstawione jest jej obecnemu. To świetna okazja, by przekonać się, jak wyglądałaby w takim kolorze! Sami zobaczycie!

Jak podoba się Wam Doda w swoich naturalnych, ciemniejszych włosach? Myślicie, że kiedyś zrezygnuje z tradycyjnego blondu i wróci do swojego koloru?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry