Doda robi to z telefonem partnera. Niektórzy mogą nie uwierzyć…

12 lutego 2024
Przez: : W.M.

Od pewnego czasu jest już potwierdzone, że Doda i Dariusz Pachut są razem, mimo iż zdecydowanie ograniczyli publikowanie w sieci wspólnych zdjęć. Niedawno Doda wyjawiła jednak sekret związany z jej życiem prywatnym i zdradziła, co robi z telefonem swojego partnera.

Doda zdradziła, co robi z telefonem partnera

To, że wiele gwiazd otwarcie mówi o swoim życiu prywatnym, w tym także uczuciowym w sieci, nie jest niczym nowym. Swojego czasu do grona tego należała właśnie Doda, która ma za sobą kilka medialnych związków.

Rabczewska była już dwukrotnie zamężna, wcześniej z Radosławem Majdanem, a niedawno temu z Emilem Stępniem. Jak wiadomo, związki te zakończyły się dosyć burzliwie i w mało przyjaznej atmosferze. Nie tylko małżeństwa Dody zakończyły się z hukiem. Głośno było także o jej rozstaniach z Negralem, Błażejem Szychowskim czy Emilem Haiderem.

Wszystko wskazuje na to, że Doda nauczoną nieco doświadczeniem, zdecydowała, że zaprzestanie pokazywać życie prywatne w media społecznościowych.

Właśnie w minioną niedzielę na profilu gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym Doda, mówi o tym, że minęło już siedem miesięcy, od kiedy nie pokazuje prywaty w sieci.

W ostatniej audycji Dody, która jak co niedziele pojawiła się w radiu RMF FM, gwiazda poruszyła temat relacji i pokazywania związków swoich w social mediach. Jak przyznała na antenie, od kiedy tego nie robi, wpływa to znacząco lepiej na jej relacje z partnerem.

“To jest straszne, że dożyliśmy czasów, w których prawdziwa miłość nie ma prawa odbijać się w oczach partnera, tylko w telefonie i oczach tysięcy ludzi, których nawet nie znamy. I tylko wtedy może okazać się tą prawdziwą i satysfakcjonującą” – przyznała

Co więcej, Doda wyjawiła, że razem z parterem mają dostęp do swoich telefonów, dlatego mogą sprawdzać swoją korespondencję. Jak zdradziła, widzi, że do jej ukochanego piszą inne kobiety, a nawet wysyłają mu swoje intymne zdjęcia.

“Myślicie, że jakikolwiek mój publiczny związek był barierą dla kogoś? My ze swoim partnerem mamy hasła do swoich telefonów, widzimy kto, co do nas pisze. Laski centralnie wysyłają nagie zdjęcia, propozycje randek… Do wszystkich moich partnerów, aktualnego również. Jak ja bym pokazała te screeny, zrobiła z tego całą galerię, to by było im wstyd, bo większość z nich ma też swoich partnerów” – dodała

To nie pierwszy raz, kiedy Doda na antenie RMF FM wyjawiła swoje sekrety. Niedawno Rabczewska zdradziła, że sekretem jej udanego związku jest fakt, że nie śpi razem w łóżku ze swoim partnerem.

Zobacz także: Doda zdradziła, czego nie robi w łóżku z partnerem.

Przypominamy, że Doda od ponad roku związana jest z Dariuszem Pachutem. Jej relacja ze sportowcem wzbudza spore zainteresowanie jej fanów, a także mediów.

Jakiś czas temu głośno było, że para rozstała się, ale zarówno Doda, jak i Pachut nie potwierdzili tego publicznie. Gdy paparazzi ponownie zaczęli widywać ich razem, a zdjęcia z Pachutem trafiły za ich sprawą na niemal wszystkie plotkarskie portale, stało się jasne, że ich związek kwitnie i ma się dobrze. Doda jednak od miesięcy sama nie publikuje w sieci zdjęć z partnerem i nie zdradza fanom nic, co dotyczy jej związku. Póki co minęło siedem miesięcy i jak wywnioskować można ze słów samej Dody, nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie może się to zmienić.

Doda, fot. Instagram
Doda, fot. AKPA
Doda, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej