Połącz się z nami

Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Z życia gwiazd

Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Była żona Radosława Majdana pokusiła się o komentarz na temat ojcostwa swojego byłego partnera! Co ciekawego miała do powiedzenia? Doda skomentowała ciążę Małgorzaty-Rozenek Majdan!

Małżeństwo Dody i Radosława zakończyło się wiele lat temu, a historie jakie toczyły się po zakończonej miłości, były jednymi z bardziej burzliwych w polskich mediach. Chociaż w wielu przypadkach czas leczy rano, była i obecna żona Radka raczej nie pałają do siebie wielką sympatią i niechętnie wypowiadają się w mediach na swój temat.

Krótka historia miłości Dody i Radosława!

Początki miłości piosenkarki i byłego piłkarza sięgają 2002 roku. To właśnie wtedy Radek zobaczył Dorotę w reality-show „Bar” . Tak narodziła się wielka i burzliwa miłość między zawodnikiem Wisły Kraków i początkującą wokalistką. Oboje chętnie dzielili się w mediach swoim uczuciem, a Radek wystąpił nawet w teledysku Dody – „Dżaga”. Po krótkim czasie zakochani wzięli cichy ślub, ale jednak w 2007 roku w mediach zaczęły krążyć pogłoski o kryzysie w ich małżeństwie. Jak przedstawiała Doda, prawdopodobnie były one wynikiem zdrady jej męża. W 2008 roku sąd orzekł rozwód między Dorotą i Radosławem.

Doda skomentowała ciążę Małgorzaty-Rozenek Majdan!

W czasie, gdy uczucie między Doda a Radkiem było namiętne i gorące, piłkarz marzył o wspólnym potomstwie z ówczesną żoną. W rozmowie z Faktem w 2007 roku zdradził nawet imiona dla przyszłych dzieci.

„Jeżeli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan” – mówił Majdan

Od czasu wypowiedzenia tych słów minęło 12 lat, a życie Dody i Majdana drastycznie się zmieniło. Jak niedawno ogłaszaliśmy, Radosław razem ze swoją żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka, które już za kilka miesięcy pojawi się na świecie.

Po ogłoszeniu radosnej nowiny o ciąży Małgosi Fakt postanowił zapytać Dodę, czy jest w stanie „odstąpić” imiona, które Radosław wybrał dla ich dzieci w przeszłości.

„Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy” – odpowiedziała stanowczo piosenkarka.

Myślicie, że Radosław i Gosia skorzystają z dawnego pomysłu piłkarza i nazwą swoje dziecko Tristan lub Mauro?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry