Połącz się z nami

Znamy datę porodu Rozenek oraz płeć dziecka!

Znamy datę porodu Rozenek

News

Znamy datę porodu Rozenek oraz płeć dziecka!

W niedzielę późnym wieczorem, Radosław Majdan pochwalił się na swoim Instagramie radosną nowiną. Bramkarz poinformował o ciąży swojej żony! Znamy datę porodu Rozenek oraz płeć dziecka!

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży! Gwiazda ma już dwóch synów z pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Ponad trzy lata, celebrytka ponownie wyszła za mąż, za bramkarza Radosława Majdana. Para marzyła o wspólnym potomku i nie ukrywała, że od jakiegoś czasu starają się o dziecko. W tym celu gwiazda poddawana była zabiegom in vitro. Mimo początkowych daremnych prób, w końcu się udało i gwiazda jest w trzeciej ciąży!

Ta wspaniała nowinę przekazał Radosław Majdan, po tym jak na jednym z koncertów zespołu IRA, jego serdecznym przyjaciel wokalistka zespołu, ze sceny pogratulował mu przyszłego ojcostwa. Bramkarz zamieścił wpis na Instagramie, publikując filmik z koncertu.

„W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze 🎸💪”

Momentalnie na profilach Małgosi i Radka, pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla przyszłych rodziców. Swoje wpisy zmieścili m.in. Ania Lewandowska, Paulina Krupińska, Qczaj.

Znamy datę porodu Rozenek oraz płeć dziecka!

Pierwszym nasuwającym się pytaniem, po ogłoszeniu takiej nowiny, jest termin porodu oraz oczywiście płeć dziecka. Jak podaje „Party”, Małgosia jest w czwartym miesiącu ciąży, zatem jej dziecko przyjdzie na świat w czerwcu 2020 roku. Podobno znana jest również płeć maleństwa. Jak podaje portal, podczas jednego z ostatnich badań, małżeństwo dowiedziało się, że Rozenek urodzi … chłopca! Nie wiadomo natomiast, jakie imię para wybrała dla swojej pociechy.

Nie da się ukryć, że informacja o ciąży wzbudziła wśród fanów sporo emocji, gdyż para stoczyła ogromną walkę o to, by móc zostać rodzicami. Małgosia dwukrotnie była poddawana zabiegowi in vitro, który nie przyniósł skutku. Małżeństwo zapowiedziała, że jeśli do końca roku nie uda się zajść w ciążę, rozważą adopcję.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry