Połącz się z nami

Doda SPORO odsłoniła w wyciętym bikini! „Zwyczajny śniadaniowy outfit”

doda sporo odłoniła

Moda i uroda

Doda SPORO odsłoniła w wyciętym bikini! „Zwyczajny śniadaniowy outfit”

Rabczewska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Ostatnie zdjęcie, jakim się pochwaliła, zachwyciło internautów. Doda sporo odsłoniła!

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Doda pochwalić się może zjawiskową figurą. Spójrzcie tylko, jak wygląda!

Doda to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Na scenie muzycznej pojawiła się już ponad dwadzieścia lat temu, a piosenki, które wykonywała, w krótkim czasie stawały się prawdziwymi hitami. Barwna osobowość i jej bezpośredniość sprawiły, że artystka ma zarówno tyle samo zwolenników co i przeciwników.

Kilka miesięcy temu piosenkarka zaskoczyła swoich wiernych fanów i ogłosiła, że chwilo zawiesza swoją karierę muzyczną, aby skupić się na innych pasjach w tym także tworzeniu filmów.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat”

Przypominamy, że Doda i jej mąż są producentami najgłośniejszego filmu ostatnich miesięcy „Dziewczyny z Dubaju”, który pojawi się w kinie już na początku następnego roku.

Doda SPORO odsłoniła!

Nie da się ukryć, że Doda pochwalić się może naprawdę zjawiskową sylwetką. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że uwielbia aktywność fizyczną, a zamiłowanie do sportowego trybu życia zaszczepił w niej tata. Na swoim profilu w mediach społecznościowych Doda już nie raz pokazywała, jak trenuje, a ostatnio zdradziła nawet sekret swojej diety.

Sekret diety Dody. Co robi, że tak świetnie wygląda?

Ostatnie zdajecie, jakie zamieściła na Instagramie wokalistka, jak zwykle zrobiło prawdziwą furorę. Doda sporo odsłoniła, pokazując się w bardzo wyciętym bikini!

„Zwyczajny śniadaniowy outfit🤷🏼‍♀‍😋I break hearts for a breakfast” – podpisała odważne zdjęcie Doda

Internauci nie przeszli obojętnie wobec wdzięków pięknej artystki i ochoczo komentowali gorąca fotkę swojej ulubienicy.

„Figura mega”

nasza Boska Queen”

„U la la 😯 figura klepsydry”

„Fajna laska i nie ma się do czego przyczepić choćby się człowiek nie wiem jak starał”

A jak Wam podoba się zdjęcie Dody w wyciętym bikini?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry