Połącz się z nami

Doda szokuje szczerym wyznaniem. Internauci zarzucili jej hipokryzję!

Doda szokuje

Z życia gwiazd

Doda szokuje szczerym wyznaniem. Internauci zarzucili jej hipokryzję!

Doda szokuje szczerym wyznaniem! Nie zabrakło również zgryźliwych komentarzy internautów, na które piosenkarka postanowiła odpowiedzieć. Co za riposta!

Dorota Rabczewska-Stępień to czołowa gwiazda polskiego show biznesu. Jej kariera nigdy nie zwalnia tempa, a artystka ma na swoim koncie coraz więcej osiągnięć. Niekwestionowana diva i utalentowana piosenkarka wciąż zaskakuje i trzeba przyznać, że od Dody uczyć się może niejeden celebryta. Od lat zachwyca swoim nienagannym wyglądem oraz odważnymi, nietuzinkowymi stylizacjami.

Warto wspomnieć o najnowszym i najgłośniejszym projekcie, nad którym Dorota niedawno skończyła prace. Mowa tu o filmie „Dziewczyny z Dubaju”, którego wraz z mężem jest producentką. Reżyserią zajęła się natomiast Maria Sadowska. Film skupia się na zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi szejkami. Premierę filmu zaplanowano na 22 stycznia 2021 roku. Na ekranie zobaczymy wiele gwiazd polskiego kina, m.in. Katarzynę Figurę, Giulio Berrutiego, Józefa Pawłowskiego, Jana Englerta i Beatę Ścibakówną-Englert. Główne role zagrają natomiast: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. 

Zobacz także: „Dziewczyny z Dubaju”- o czym będzie film? Kim są tytułowe bohaterki? Reżyserka zdradziła rąbka tajemnicy.

Doda szokuje szczerym wyznaniem!

Dorota tym razem zebrała się na wyznanie. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła obszerny wpis, w którym zdradziła, że nie jest osobą, za jaką większość ludzi ją uważa. Nazwała siebie „chłopczycą” i dodała, że uwielbia męskie zajęcia. Wielkim szokiem dla niektórych był fakt, iż Doda nie lubi się stroić.

„Uwaga – obalam kolejny mit na swój temat. Jestem CHŁOPCZYCĄ. Nienawidzę się pindrzyć, stroić, spędzać godzin w wannie ze świecami i wszystkich kobiecych rytuałów. Jeszcze dodatkowo jestem ekscentryczką wiec przyjaciele wciąż biją się z myślami czy bliżej mi do Włóczykija czy małej Mi z filmu “muminki.” Wole męskie hobby, męskie filmy i po męsku załatwiam swoje sprawy. Nie jestem sentymentalna, płaczliwa i nie wiszę facetowi na ramieniu choć go kocham. Wole spać sama bo przynamniej się wysypiam” – napisała.

W komentarzach rozpętała się burza, a wielu internautów zarzuciło artystce hipokryzję i brak szczerości. Wśród komentarzy czytamy:

Zaleciało hipokryzją. Doda nie lubi się pindrzyć.

Nienawidzisz się pindrzyć a jednak tyle operacji już zrobionych masz, ciągle w wyzywających ubraniach chodzisz to chyba coś się tu nie zgadza.

Na odpowiedź artystki nie trzeba było długo czekać, a cięta riposta Dody z pewnością zatkała wielu komentujących.

„Widzisz jak się poświęcam dla kreacji scenicznej i show biznesu ?W  W d*pie byłaś i g*wno wiesz my sweet B*tch”odpowiedziała Rabczewska.

Doceniacie szczerość Dody? Spodziewaliście się takiego wyznania?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry