Połącz się z nami

Doda trafiła do szpitala! Do dzisiaj odczuwa skutki związku z Emilem H.!

Z życia gwiazd

Doda trafiła do szpitala! Do dzisiaj odczuwa skutki związku z Emilem H.!

Sukcesy Dody w życiu zawodowym nie zawsze szły w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Ostatnio się to jednak zmieniło i Rabczewska jest szczęśliwą mężatką, a jej wybrankiem został Emil Stępień. I pomimo tego, że układa swoje życiu u boku naprawdę kochającego ją partnera to nadal odczuwa skutki związku z Emilem H.! Piosenkarka ostatnio trafiła do szpitala! Co było przyczyną? Zobaczcie!

Bez wątpienia był to jeden z gorszych weekendów dla piosenkarki. Doda znalazła się w szpitalu po tym, jak była cała roztrzęsiona i omal nie straciła przytomności. Wszystko wskazuje na to, że powodem jej nagłego osłabienia jest batalia sądowa, którą wciąż toczy z Emilem H., a co jakiś czas na światło dzienne wychodzą nowe fakty.

Wokalistka wciąż musi zmagać się ze stresem i spotykać się na sali sądowej już ze swoim byłym partnerem Emilem H. Ledwo zakończy się jeden proces, a za chwilę musi pojawić się już na kolejnym, z czego na pewno nie jest zadowolona. Teraz najnowsze doniesienia mówią, że jedna z rozpraw sądowych mogła być prowadzana nieuczciwie! Podczas jednej z nich, prowadzonej przeciwko Dodzie i jej mężowi, w sprawie nękania Emila H., Rabczewska najwyraźniej nie wytrzymała tego i znalazła się w szpitalu.

W sobotę już z domu nagrała filmik i zamieściła go na swoim profilu w mediach społecznościowych.

„Nie wiem, co mam mówić… Nie wiem, co mam sobie powiedzieć… Jestem roztrzęsiona… To jest bez sensu to nagrywanie, po prostu przeczytajcie sobie… „– mówiła piosenkarka ze łzami w oczach.

„Jestem tak roztrzęsiona. Nie wiem, czy kiedykolwiek dojdę do siebie po tym „– skomentowała na InstaStories.

Następnie zamieściła wpis, w którym wyraźnie oburzona, wyraziła swoje zdanie na temat szczegółów procesu.

View this post on Instagram

„Naruszenie zasad uczciwego procesu. Policjant prowadzący śledztwo przeciwko Dodzie, korzysta z usług tego samego adwokata co Emil Haidar! Mecenas Jerzy Jurek reprezentował asp. sztab. Mariusza Dziubaka z komendy policji na Malczewskiego w jego sprawie rozwodowej! Co więcej, prokurator nadzorująca jego czynności w sprawie przeciwko piosenkarce zeznawała jako świadek w sprawie o rozwód Mariusza Dziubaka! Wątpliwości w sprawie nie ma nadinsp. Adam Maruszczak były Dyrektor Centralnego Biura Śledczego. Jego zdaniem sytuacje jak ta mogą rodzić wątpliwości co do przebiegu postępowań karnych:Kontakty na linii policjant-pełnomocnik-pokrzywdzony a dodatkowo prokurator mogą być wykorzystane przez stronę przeciwną w celu zakłócenia i utrudnienia procesu dowodzenia w prowadzonym postępowaniu. Zasadą jest, że organ procesowy powinien mieć bezstronny stosunek do sprawy, do stron i innych uczestników postępowania procesowego. Sprawą realizacji czynności w postępowaniu przeciwko Dodzie nadal interesuje się Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji wspólnie z prokuraturą postępowania wyjaśniającego dot. możliwości przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy policji z Warszawy.Jest to konsekwencja zachowania śledczych przy sprawie Dody.Dotarlismy do wiadomości byłego redaktora naczelnego gazety finansowej Jana Pińskiego( prywatnie przyjaciela Romana Giertycha!!-prawnika Haidara) ,który na zlecenie „miał artykułami posłać Dodę na dno” : – bo się awantura zrobiła że haider miał prywatnych policjantów przy okazji rozczulili mnie, bo stwierdzili że do tej sprawy wszystkiem walnięto technikę poza „tobą i Romanem” – Pytanie zasadnicze brzmi: Kto przekazał Pińskiemu informacje o toczącym się postępowaniu z udziałem BSW KGP jak również o zainstalowanej technice operacyjnej? kwestia zatrzymania Dody również mogła być kontrolowana a nawet reżyserowana, przez osoby medialne. Wniosek taki może płynąć np. z (SMS) pomiędzy prezenterką Agnieszką Szulim a jej znajomym”. LinkWBio

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

O całej sprawie jako pierwszy poinformował portal „Zyciestolicy.com.pl”. I właśnie autorowi artykułu, na temat jej batalii sądowej z byłym partnerem, nie zapomniała podziękować Doda.

„Łukasz Pawelski dziękuję Panu! Co prawda wczoraj po przeczytaniu wylądowałam w szpitalu, ale najważniejsze, że są dziennikarze, którzy nie boją się pisać prawdy! Mam nadzieję, że będę mogła kiedyś panu podziękować osobiście”.

Na jej Instagramie pojawił się również mocny wpis, w którym Dorota wymienia ile dobrego zrobiła do tej pory, a teraz nie może nigdzie znaleźć wsparcia!

View this post on Instagram

🤷🏼‍♀️ se la vie

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Cały tekst możecie przeczytać TUTAJ.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry