Doda: [wiek, kariera, mąż, rozwód, Dziewczyny z Dubaju, Instagram]

17 czerwca 2021
Przez: : KS

Doda to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych piosenkarek w Polsce. Pikanterii jej karierze dodawały kontrowersje i odważne zachowania. Od jakiegoś czasu, artystka próbuje swoich sił w branży innej, niż muzyczna. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej życiu zawodowym, ale także prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Doda: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Dorota Rabczewska urodziła się 15 lutego 1984 roku. W związku z tym, łatwo obliczyć, że na chwilę obecną ma 37 lat. Pochodzi z Ciechanowa. To nie tylko wokalistka, ale także autorka tekstów, kompozytorka, aktorka, producentka i działaczka społeczna. Występowała między innymi w musicalach Teatru Buffo.

Zobacz także: Co wiemy o reżyserce Marii Zmarz-Koczanowicz?

Doda: kariera

O Rabczewskiej zaczęło być głośno, kiedy została wokalistką zespołu Virgin. Grupa szybko zyskała popularność na rynku muzycznym. Za ich największe hity niewątpliwie uznać należy piosenki: Dżaga, Znak pokoju, 2 bajki, Szansa i Mam tylko Ciebie. Pod koniec 2006 roku zdecydowała się zerwać kontrakt wiążący ją z zespołem. Już rok później zaczęła karierę solową. A następnie na pewien czas wraz z Tomaszem Lubertem wznowiła działalność Virgin, nie przerywając jednak solowej działalności. Sama wydała trzy albumy studyjne.

Doda poinformowała, że złożyła wniosek o rozwód z Emilem Stępniem

Doda: mąż

Artystka ma za sobą kilka nieudanych związków. Jej pierwszym mężem był piłkarz Radosław Majdan, następnie związała się z Adamem Darskim, a kolejno wyszła za mąż za Emila Haidara. Jej ostatnim partnerem był Emil Stępień, a po ślubie z nim kobieta zaczęła  posługiwać się nazwiskiem dwuczłonowym. Jednakże, w czerwcu 2021 roku publicznie poinformowała o złożeniu wniosku o rozwód.

Doda: Dziewczyny z Dubaju

Ostatnimi czasy Rabczewska pracuje wraz z Marią Sadowską nad produkcją filmu Dziewczyny z Dubaju, która jest ekranizacją książki. Film, który tworzą, swoją premierę ma mieć już latem 2021 roku.

Doda: Instagram

Artystka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dodaqueen. Jej aktywność śledzi tam ponad milion użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej