Doda wygina się w obcisłym body prezentując jędrne pośladki! Zdjęcia ociekają seksapilem

Słowa kluczowe:
DodaDorota Rabczewskafigura
20 stycznia 2023
Przez: : M.J

Doda na swoim Instagramie podzieliła się z fanami serią zdjęć, na których prezentuje swoje perfekcyjne ciało. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać, bo w komentarzach aż zawrzało. Rabczewska doskonale potrafi wykorzystać swój seksapil i nie bez powodu jest uważana za jedną z najseksowniejszych gwiazd w polskim show-biznesie.

Można śmiało powiedzieć, że Doda jest tytanem pracy. Niedawno światło dzienne ujrzała jej nowa płyta i nie ma dnia w mediach, aby ktoś nie napisał na jej temat. Od wielu lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej, co świadczy tylko o tym, że w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie.

Rabczewska jest także w znakomitej formie fizycznej. Intensywnie ćwiczy i trzyma dietę, a efekty jej wysiłku są widoczne gołym okiem. Doda jest również jedną z tych kobiet, która nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków. Na jej profilu w mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć w skąpych strojach, w których eksponuje swoje walory.

ZOBACZ TAKŻE: Doda w mocno wyciętym stroju odsłoniła biust i pośladki. Pokazała umięśnione ciało i podniosła temperaturę na Instagramie!

Doda eksponuje jędrne pośladki

Regularne treningi oraz restrykcyjna dieta przyniosły spektakularne efekty. W jednym ze swoich wpisów Rabczewska podkreśliła, że sport w jej życiu był zawsze na drugim miejscu po muzyce.

Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja PO PROSTU LUBIĘ” – podkreśliła.

Niejednokrotnie mogliśmy już zobaczyć efekty jej samodyscypliny. Jakiś czas temu na swoim Instagramie zaprezentowała zdjęcia z ociekającej seksapilem sesji zdjęciowej. Obcisłe body jeszcze bardziej podkreśla perfekcyjną figurę piosenkarki. Nie da się ukryć, że Rabczewska ma jedną z najlepszych figur w polskich show-biznesie. Wielu mężczyzn zgodnie przyznaje, że to właśnie artystka jest ucieleśnieniem ich marzeń.

Doda
Doda wygina się w obcisłym body prezentując jędrne pośladki / fot. Instagram

Zdjęcia, które pojawiły się na profilu Dody poruszyły również internautów. W komentarzach nie brakuje pochwał oraz słów podziwu dla tak perfekcyjnej sylwetki.

“Apel do narodu: skoro mamy święto 3 Króli, to konieczne jest Narodowe Święto Królowej”

“Teraz już wiecie, dlaczego tej zimy jest tak ciepło”

“Chcemy więcej takich zdjęć 🔥 Wymiatasz 🔥 Ciało Bogini 🔥”- czytamy pod zdjęciami.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej