Połącz się z nami

Doda WYJAWIA sekret swojej nienagannej figury! Zobaczcie co robić, by tak wyglądać?!

Moda i uroda

Doda WYJAWIA sekret swojej nienagannej figury! Zobaczcie co robić, by tak wyglądać?!

Dorota Rabczewska od lat uznawana jest za jedną z piękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Posiadaczka nieskazitelnej urody, wysportowanej i apetycznej sylwetki, której pozazdrościć może jej niejedna kobieta! Co robi, by tak wyglądać? Zobaczcie!

Choć swoją największą popularność miała lata temu, Doda nadal obecna jest w show-biznesie oraz na polskim rynku muzycznym. Oprócz swojego talentu znana jest głośnego małżeństwa, a następnie rozwodu z Majdanem. Jak niedawno informowaliśmy, Doda raz na zawsze postanowiła usunąć pamiątki po byłym mężu i zdecydowała się całkowicie usunąć tatuaż, który przed przeróbkami oznaczał imię jej dawnej miłości – pisaliśmy o tym TUTAJ.

Wraz z wiekiem i kolejnymi partnerami Dorota zmieniła się w kobietę z klasą. Kiedyś wyróżniały ją krzykliwe stroje, odsłaniające bardzo dużo i mocny makijaż. Dziś Doda jest przeciwnością dawnej siebie– lekki makijaż, stonowany kolor włosów oraz eleganckie stroje. To, co nie zmieniło się to nadal nienaganna sylwetka artystki. Choć trzeba przyznać, że w tym momencie piosenkarka jest w swojej szczytowej formie. Fani niejednokrotnie próbowali dowiedzieć się, jaki jest sekret takiego wyglądu.
Wprost” zapytał o to artystkę, a ta odpowiedziała:

„Pomyślmy o sobie jak o skomplikowanej maszynie – wszystkie trybiki muszą działać bez zarzutu, inaczej maszyna się zatnie. A więc myślmy o mięśniach, o sercu, wątrobie i trzustce. Jaką ciężką pracę muszą wykonać codziennie te organy. A my przecież możemy im tę pracę ułatwić.”

Choć na karku Dorota ma już 35 lat nadal wygląda wspaniale, ma również świadomość tego, że jako osoba publiczna podana jest do oceny przez innych:

„Ja jestem perfekcjonistką, estetką, a kamera pogrubia. Mam świadomość, że jestem wzorem, a więc moim obowiązkiem jest wyglądać wzorowo. Ale jeśli ktoś ma pięć kilogramów więcej, akceptuje to, a co najważniejsze ma to pod kontrolą – nie widzę problemu. Krągłości są kobiece i seksowne.”

Przyznała również, że otyłość i nadwaga to dwie główne choroby naszego wieku! Zastanawiacie się jakie wyrzeczenia czekały Dodę?
Jak sama przyznała, nie jada GLUTENU, NABIAŁU, SOLI. Unika również cukrów i konserwantów, które czają się praktycznie wszędzie. Największym wyrzeczeniem okazało się zrezygnowanie z mięsa, które uwielbia!

„Radykalna dieta nie jest rozwiązaniem, lepsza jest dobra codzienna praktyka.”  – twierdzi piosenkarka.

Jak oceniacie poświęcenie Dody? Czy warto robić aż tyle dla idealnej sylwetki?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Issa

    4 sierpnia 2019 w 08:22

    Sekret figury to mało zreć jak najmniej przetworzonej żywności… I unikanie słonych przekąsek alkoholu i słodyczy bo to bomby kaloryczne. Zdrowy żołądek powinien mieć wielkość zaciśnietej pięści nie małego wiadra drogie Panie. I nie będziecie musiały tracić milionów na cudowne tabletki i super drogie zabiegi by zrzucić chociaż centymetr cielska.mam 40 lat około jestem po dwóch ciazach i niejedna dwudziestolatke jestem w stanie przeploszyc z plaży bo zaczyna się wstydzić. Przestańcie zreć. Porostu szanujcie organizmy i jedzcie

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry