Połącz się z nami

Doda zachwyca wysportowaną sylwetką! „Chodakowskie, Lewandowskie mogą się przy Tobie schować”!

Moda i uroda

Doda zachwyca wysportowaną sylwetką! „Chodakowskie, Lewandowskie mogą się przy Tobie schować”!

Doda po raz kolejny zachwyciła swoich obserwatorów. Na profilu piosenkarki pojawiło się wiele zdjęć, na których chętnie pokazuje swoje wysportowane ciało w skąpych strojach kąpielowych, a jej fani nie szczędzą komplementów! Zobaczcie, jak się prezentuje! Doda zachwyca wysportowaną sylwetką!

Dorota Rabczewska od lat jest obecna w polskim show-biznesie i doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę mediów. Nie mamy również wątpliwości, że na początku przyszłego roku będzie ponownie głośno o Rabczewskiej, bo w styczniu 2021 roku na ekrany kin wchodzi film „Dziewczyny z Dubaju”, którego Doda wraz z mężem są producentami.

Zobaczcie: „Dziewczyny z Dubaju”- o czym będzie film? Kim są tytułowe bohaterki? Reżyserka zdradziła rąbka tajemnicy.

Po wielu dniach na planie zdjęciowym, Rabczewska postanowiła udać się na wakacje, jednak nie zapomina o swoich fanach. Na jej Instagramie pojawia się wiele zdjęć artystki w skąpych strojach kąpielowych i za każdym razem zachwyca swoją wysportowaną sylwetką!

Tym razem internautka zawróciła uwagę na fakt, że Rabczewska mogłaby śmiało stanąć ramię w ramię z Anną Lewandowską i Ewą Chodakowską! Zobaczcie!

Doda zachwyca wysportowaną sylwetką!

Rabczewska bardzo często wchodzi w interakcję ze swoimi obserwatorami, których na Instagramie zgromadziła 910 tysięcy. Tym razem na jej profilu królują zdjęcia w skąpych strojach kąpielowych i jak sama zaznaczyła, to jeszcze nie koniec.

Jedna z internautek w komentarzu wyraziła swój zachwyt nad figurą piosenkarki:

„Chodakowskie, Lewandowskie mogą się przy Tobie schować. Figura sztos!”

Artystka nie omieszkała odpowiedzieć na ten wpis i jak zaznaczyła, nie lubi być do nikogo porównywana, a tym bardziej nie zamierza być fitnesską. Jak dodała, jest zachwycona swoją obecną formą, a jej obserwatorzy będą często świadkami jej zdjęć w kusych strojach kąpielowych.

Musimy powiedzieć, że takie ciało to marzenie niejednej kobiety i wcale nie dziwi nas, że Dorota tak chętnie je pokazuje!

A Wam, jak się podoba obecna forma Dody? Zgodzicie się z nami, że jest godna pozazdroszczenia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry