Połącz się z nami

Doda zdradza kolejne szczegóły dotyczące zachowania Stępnia! Powinna czuć się zagrożona?

Doda i Marysia Sadowska

News

Doda zdradza kolejne szczegóły dotyczące zachowania Stępnia! Powinna czuć się zagrożona?

Po tym, jak Emil Stępień uniemożliwił Dodzie i Marii Sadowskiej ukończenie prac nad filmem Dziewczyny z Dubaju, artystka zdecydowała się zorganizować live’a na swoim profilu na Instagramie. Doda zdradza kolejne szokujące informacje dotyczące zachowania byłego partnera!

Doda i Marysia Sadowska nie mogły wejść do studia montażu

Kilka dni temu, artystka zdecydowała podzielić się ze sowimi obserwatorami na Instagramie zaskakującym nagraniem. Na nim wraz z reżyserka Dziewczyn z Dubaju opowiedziały o problemach, jakie napotkały pod studiem montażowym.

Mianowicie, pracujące od kilkunastu miesięcy nad produkcją, która może okazać się prawdziwym hitem, kobiety zastały zamknięte drzwi przed biurem. Miały tam dokonać ostatecznych poprawek na filmie.

Za całym zamieszaniem stoi były partner Dody – Emil Stępień, który tak jak wokalistka jest producentem filmu. Mężczyzna uważa, że żadna z pań nie ma prawa do zmian w ich wspólnym projekcie. Rabczewska i Sadowska oświadczyły, że jeśli sytuacja się nie wyjaśni, obie zmuszone będą do zrezygnowania z odpowiedzialności za ostateczną wersję Dziewczyn z Dubaju.

Zobacz także: Doda i Marysia Sadowska nie mogą dokończyć prac nad filmem Dziewczyny z Dubaju!

Doda zdradza, jak traktował ją Emil Stępień

Dorota Rabczewska zdecydowała się zorganizować live’a na swoim profilu na Instagramie. Chciała potraktować go, jak konferencję prasową. Artystka zapewniła, że odpowie tam na pytania zadawane także przez dziennikarzy.

Doda konferencja
Doda zorganizowała specjalny live

Okazuje się, że Emil Stępień od jakiegoś już czasu unika kontaktu z była partnerką. Jednakże, Doda zdradza, że kontaktuje się z jej mamą, której nie szczędzi przykrych obelg na temat jej córki.

,,Nie mam kontaktu z Emilem wiele miesięcy, jest nieuchwytny, nie pojawia się na rozprawach dotyczących naszego rozwodu. Niestety jedyny kontakt, jaki mam to mailowy, który wysyła w postaci bardzo brzydkich, wręcz zastraszających maili do mojej mamy od wielu miesięcy.‘’

Gwiazda opowiedziała także, jakich zachowań na planie dopuszczał się jej były partner. Mimo, że pojawiał się tam naprawdę sporadycznie, miał okazję drwić z jej zaangażowania i zaniżać jej poczucie sympatii pośród innych artystów.

,,Emil potrafił uśmiechnięty przyjść na plan i do mnie do ucha powiedzieć: „jesteś piątym kołem u wozu.” ,,Nikt Ciebie tutaj nie chce i nikt Cię nie lubi”. „Jesteś nikim beze mnie, jesteś tutaj tylko dzięki mnie.”

Uważacie, że słusznie Doda zdradza szczegóły dotyczące jej relacji z Emilem Stępniem? Czy jest szansa, aby wpłynęły korzystnie na prace nad filmem Dziewczyny z Dubaju?

źródło: Instagram Dody

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry