Skandal wokół filmu ,,Dziewczyny z Dubaju’’! Stępień uniemożliwił Dodzie ukończenie produkcji!

4 października 2021
Przez: : KS

Premiera filmu Dziewczyny z Dubaju miała mieć miejsce już niebawem. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że zarówno Doda, jak i Marysia Sadowska zmuszone są zaprzestać prac kończących film. Na drodze stanął im były partner piosenkarki!

Dziewczyny z Dubaju

Prace nad filmem Dziewczyny z Dubaju trwają już od kilkunastu miesięcy. Reżyserem produkcji powstałej na podstawie książki o tym samym tytule jest Maria Sadowska. Doda i Emil Stępień rozpoczęli prace jako producenci.

Dorota Rabczewska wraz z Marysią Sadowską poświęciły wiele czasu, aby na planie wszystko przebiegło zgodnie z planem, a efekt finalny zadowolił widzów. Premiera filmu zaplanowana jest na listopad 2021 roku.

W Dziewczynach z Dubaju w rolach głównych występują Paulina Gałązka, Giulio Berutti oraz Katarzyna Figura.

Zobacz także: Odważne kadry z filmu Dziewczyny z Dubaju!

Konflikt Dody i Emila Stępnia

Jak wiadomo, już jakiś czas temu Doda zdecydowała się zerwać kontakty prywatne ze swoim ówczesnym partnerem Emilem Stępniem. W sieci pojawiło się kilka informacji, które wskazywały na to, że mężczyzna nie był wierny swojej żonie. Mimo to, oboje czekali na premierę filmu, którego są producentami.

Doda i Maria Sadowska
Maria Sadowska i Doda

Doda wycofa się z produkcji Dziewczyn z Dubaju?

Wydawało się, że finisz prac nad filmem Dziewczyny z Dubaju jest już na ostatniej prostej. Mianowicie, przed premierą pozostało między innymi wyciąć jedynie kilka scen, aby finalnie produkcja stała się krótsza.

W tym celu Rabczewska i Sadowska udały się do biura, gdzie zastały zamknięte drzwi. Artystki zdobyły się na opublikowanie w social mediach nagrania, gdzie opowiadają, że to właśnie Emil Stępień uniemożliwił im dokończenie prac nad produkcją.

,,Emil napisał oficjalne maile, że nie mamy prawa w ogóle dotykać tego filmu, któremu poświęciliśmy dwa lata. I nikt nie rozumie, dlaczego tak się zachowuje. Teraz czujemy się wykorzystane, kopnięte w tyłek i tak naprawdę Emil jest jedynym królem i władcą tego filmu i odsunął nas od tego, co robiłyśmy.’’

Z ich słów wynika, że mężczyzna jako jedyny przywłaszcza sobie prawa do filmu, nad którym obie pracowały tak długo. Co więcej, w takie sytuacji Doda uznała, że jeśli sytuacja się nie zmieni, ani ona, ani Maria Sadowska nie biorą odpowiedzialności za ostateczną wersję Dziewczyn z Dubaju.

źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej