Doda zdradziła kulisy swojego nowego reality-show! Będzie kontrowersyjnie?

21 maja 2022
Przez: : J.J

Już niebawem będziemy świadkami zupełnie nowego formatu reality-show z udziałem Dody. W jednym z wywiadów artystka zdradziła kilka szczegółów na temat produkcji. Zapowiada się kolejny hit? Wiele na to wskazuje!

Życie zawodowe Dody

Doda zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu od dobrych dwudziestu. Początkowo wiązała swoją karierę z muzyką, jednak następnie mogliśmy oglądać ją w roli aktorki, w filmie Pitbull. Ostatni pies na wielkim ekranie. Następnie w dniu swoich 36. urodzin Dorota Rabczewska ogłosiła, że zawiesza karierę muzyczną chcąc spróbować coś zupełnie innego. Wówczas ze swoim jeszcze obecnym mężem zdecydowała się na produkcję filmu Dziewczyny z Dubaju. Produkcja ta była jedną z najbardziej oczekiwanych w polskich kinach i odniosła duży sukces w naszym kraju.

Reality-show z udziałem Dody

Doda nie przestaje zaskakiwać. Pewien czas temu media donosiły o nowym pomyśle aktorki. Jak się wówczas okazało, artystka postanowiła stworzyć własne reality-show, w którym to jej życie będą rejestrowały kamery. Choć do tej pory piosenkarka nie zdradzała wiele na temat swojego nowego projektu, w końcu uchyliła rąbka tajemnicy.

Podczas festiwalu w Sopocie Doda udzieliła wywiadu dla Party. Jak się okazuje, program będzie emitowany w telewizji Polsat, a kamery zaczną towarzyszyć artystce już podczas Sopotu.

Zobacz także: Stylizacja Dody podczas festiwalu w Sopocie

Reporterka zapytała Dodę, czy będzie stresowała ją cały czas obecność kamer. Artystka przyznała, że to był jej pomysł i zależało jej by, kamery rejestrowały ją cały czas, by w końcu ludzie zobaczyli jej prawdziwą twarz:

„Ja też tworzyłam koncepcję tego projektu i właśnie bardzo mi zależało, żeby te kamery były cały czas, bo mi bardzo zależy, żeby ludzie poznali i zobaczyli prawdziwą moją twarz, ponieważ utarły się jakieś stereotypy na mój temat czasami błędne i po prostu kompletnie odbiegające od rzeczywistości więc mi jest to na rękę”

Doda
scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jesteście ciekawi nowego reality-show Dody? Będziecie oglądać?

Źródło: Party, Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej