„Polsat SuperHit Festiwal 2022”: Plejada gwiazd na konferencji. Doda zachwyciła stylizacją z pazurem!

16 maja 2022
Przez: : J.J

Podczas konferencji Polsatu SuperHit Festiwal 2022 na ściance zaprezentowała się cała plejada gwiazd show-biznesu. W ten wyjątkowy dzień artyści doskonale zadbali o to, by prezentować się w nienagannym stylu. Zobaczcie, ich stylizacje na czerwonym dywanie.

Polsat SuperHit Festiwal 2022

Już za parę dni, a dokładnie od 20 do 22 maja odbędzie się 7. edycja Festiwalu Polsat SuperHit, który zorganizowany jest w Operze Leśnej w Sopocie. Festiwal ten od kilku lat zastępuje TOPtrendy, który przez wiele lat cieszył się wielkim zainteresowaniem ze strony widzów.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy świadkami koncertów wielu wspaniałych gwiazd oraz kabaretów. To właśnie wtedy odbędzie się konkurs Jubileuszowy w wykonaniu Dody. 20-lecie pracy artystycznej znanej wokalistki organizowane jest pod nazwą „Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie! Jubileusz 20-lecia artystki”.

Zobacz także: Kto wystąpi podczas festiwalu SuperHit w Sopocie?

Stylizacje gwiazd na konferencji Polsat SuperHit Festiwal

16 maja odbyła się Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal, a na ściance zobaczyliśmy wielu artystów, którzy wezmą udział w tym głośnym wydarzeniu. Na tak wyjątkowym wydarzeniu, gwiazdy wyjątkowo zadbały o to, by prezentować się w zjawiskowym stylu. Zobaczcie, kto przykuł naszą uwagę.

Doda oraz Justyna Steczkowska

Doda słynie ze swoich ekstrawaganckich stylizacji, które za każdym razem są szeroko komentowane przed media. Na konferencji prasowej zaprezentowała się w asymetrycznej spódnicy z głębokim rozcięciem, zakończonej piórami. Do tego dobrała kusy top z satynowego materiału, który odsłaniał jej zgrany i umięśniony brzuch. Justyna Steczkowska pokazała się z innej strony. Piosenkarka założyła jeansowe ogrodniczki, zakończone delikatną białą falbanką, a do tego czarny kapelusz.

Polsat SuperHit Festiwal 2022
scena z: Doda, Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marcelina Zawadzka i Klaudia Halejcio

Marcelina Zawadzka postawiła na biel. Prezenterka telewizyjna wybrała biały kombinezon, z dekoracyjnym gorsetem oraz marynarkę, luźno zarzuconą na ramiona. Ciężko oderwać wzrok również od Klaudii Halejcio, która tuż po wakacjach dobrała do swojej mocnej opalenizny błękitną stylizację, na wzór przedłużonej marynarki przepasanej w talii. Wyglądała obłędnie!

Polsat SuperHit Festiwal 2022
scena z: Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
scena z: Klaudia Halejcio, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Wiktoria Gabor oraz Karolina Gilon

Na konferencji Polsatu SuperHit Festiwal 2022 obecne były również Wiki Gabor i Karolina Gilon. Wiktoria zdecydowała się na błyszczący garnitur oraz krótki czarny top, z półgolfem odsłaniający brzuch. Karolina Gilon postawiła na klasykę w nieco nowocześniejszym stylu. Prezenterka wybrała blado zielony garnitur, ze spodniami na klasyczną kantkę oraz górę równie eksponującą brzuch!

Polsat SuperHit Festiwal 2022
scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna i Michał Wiśniewski

Paulina Sykut-Jeżyna, którą zobaczymy w roli prowadzącej zaprezentowała się w delikatniej, sukience o długości maxi, pokrytej w całości białą koronką z eleganckim białym kołnierzykiem. Michał Wiśniewski postawił na swój styl. Do eleganckiego garnituru dobrał oryginalne, rzucające się w oczy buty.

Polsat SuperHit Festiwal 2022
scena z: Paulina Sykut-Jeżyna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
scena z: Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Która stylizacja, najbardziej przypadła Wam do gustu?

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej