Połącz się z nami

Doda zdradziła prawdę na temat jej rzekomego romansu. „Jestem TERAZ szczęśliwa”

doda i nowy partner

News

Doda zdradziła prawdę na temat jej rzekomego romansu. „Jestem TERAZ szczęśliwa”

Od pewnego czasu fani Rabczewskiej podejrzewali, że jej serce ponownie jest zajęte. Artystka w końcu wyznała, jaka jest prawda. Doda spotyka się z kimś po rozstaniu z mężem?

Związek z Emilem Stępniem

Życie uczuciowe Dody od wielu lat interesuje opinię publiczną. Piosenkarka po rozwodzie z Radosławem Majdanem spotykała się między innymi z Emilem Haidarem, Błażejem Szychowskim oraz Nergalem, jednak związki te kończyły się dosyć burzliwie. Wiele wskazywało na to, że Rabczewska u boku Emila Stępnia w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Para pobrała się w tajemnicy w 2018 roku i dopiero po kilku miesiącach Doda zdradziła, że ponownie została mężatką.

Od pewnego czasu coraz częściej pojawiały się doniesienia o tym, że ich związku nastąpił kryzys. Chociaż Doda niechętnie wypowiadała się w tej kwestii, w końcu postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, informując, że złożyła papiery rozwodowe.

Zobacz także: Doda i Emil Stępień biorą rozwód.

Doda spotyka się z kimś po rozstaniu z mężem?

Kilka tygodni temu Doda potwierdziła, że jej związek z Emilem nie przetrwał i zakończy się rozwodem. Po pewnym czasie w sieci zaczęły pojawiać się jej wspólne zdjęcia z Maxem Hodgesem – amerykańskim muzykiem, a internauci momentalnie zaczęli podejrzewać, że z przystojnym blondynem łączy ją coś więcej niż zwykła znajomość.

Doda w końcu postanowiła zabrać głos i odnieść się do krążących plotek.

„Ufamy pozorom i własnym domysłom, wierząc w plotki CZĘSTO RANIĄC. Wiem i rozumiem że niektórzy za wszelką cenę chcieliby bym była od razu w związku…ale tak to nie działa. Jestem TERAZ szczęśliwa, ciesząc się życiem – po prostu.” – napisała na Instagramie Dorota

W dalszej części Rabczewska zasugerowała, że aktualnie z nikim się nie spotyka i minie sporo czasu, zanim ponownie zechce się z kimś związać.

„I jeszcze minie wiele czasu zanim zechce je z kimś dzielić. Życzcie mi spokoju, równowagi i cieszcie się z mojego uśmiechu, który w końcu zawitał na mojej twarzy😌Za mną naprawdę trudne chwile. I pamiętajcie, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. UPŁYNIE WIELE CZASU ZANIM PODZIELĘ SIĘ Z WAMI moją historią. O ile w ogóle to zrobię🌓 Bo ludzie są gotowi wierzyć we wszystko tylko nie w prawdę”

Zaskoczeni?

źródło; Instagram Doda/Max Hodges

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry