Połącz się z nami

Doda zmieniła fryzurę własnoręcznie! Efekt? Sami zobaczcie!

Doda

Moda i uroda

Doda zmieniła fryzurę własnoręcznie! Efekt? Sami zobaczcie!

Piosenkarka pochwaliła się swoim obserwatorom swoją kolejną odsłoną. Przymusowa kwarantanna sprawiła, że zapragnęła zmian w wyglądzie i tym razem nie wybrała się do fryzjera, a wzięła sprawy w swoje ręce! Doda zmieniła fryzurę własnoręcznie!

Doda postanowiła zaszaleć z fryzurą i wzięła sprawy w swoje ręce! Z pewnością warto zobaczyć efekt! Przekonajcie się sami.

View this post on Instagram

Dziękujemy Kielce 🥰

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Doda to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej i show-biznesu. Swoją karierę zaczynała wiele lat temu, a hity jakie nagrała z zespołem Virgin, do dziś śpiewają jej najwierniejsi fani. W lutym Dorota świętowała 36. urodziny i z tej okazji przekazała, że chwilo przerywa karierę muzyczną. Jak tłumaczyła to Rabczewska, potrzebowała takiej przerwy, gdyż koncertowała nieprzerwanie od 20 lat. Doda przekazała, że przez najbliższe miesiące skupi się na odpoczynku, produkcji filmów i podróżach.

Doda zmieniła fryzurę własnoręcznie!

Na przełomie wielu lat obecności na scenie i w mediach Doda udowadniała, że lubi konwersje wokół swojej osoby, a krzykliwe stylizacje i mocny makijaż nie były jej obce. Kilka lat temu gwiazda postanowiła wprowadzić kilka zmian w swoim życiu. Zaczęła bardziej chronić swoje życie prywatne, czego przykładem może być ślub z Emilem Stępniem, o którym media i fani dowiedzieli się już po fakcie. Dodatkowo artystka całkowicie zmieniła styl i jak niedawno przyznała swoim fanom, na co dzień stroni od makijażu. Tu możecie zobaczyć, jak Doda wygląda w wersji „no make-up”.

View this post on Instagram

@felixalfred 📸

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Sytuacja spowodowana ogłoszoną przez WHO światową pandemią spowodowała, że wiele krajów zdecydowało się na wprowadzanie licznych restrykcji. W Polsce, w której z dnia na dzień odnotowuje się coraz więcej przypadków zachorowań na koronawirusa, od kilku dni obowiązuje całkowity zakaz wychodzenia z domu.

Dorota, która stosuje się do zaleceń, nie mogła odwiedzić fryzjera, dlatego chęć zmian w swoim wyglądzie powierzyła sobie samej. Zobaczcie zatem, jaki jest tego efekt. Doda zmieniła fryzurę własnoręcznie!

Doda zmieniła fryzurę

„Dziennik pandemiczki

Obcięłam sobie sama grzywkę

Dobrze, że nie mogę wychodzić z domu.” – napisała Doda na InstaStory

doda

Jak Wam się podoba efekt?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry