Czy jeszcze zobaczymy Dodę na Instagramie? Dlaczego zawiesiła publikację postów?

23 stycznia 2021
Przez: : P.Z.

Doda, jak jeszcze kilka innych znanych osób z show-biznesu postanowiła właśnie teraz wybrać się na wakacje. Na Instagramie zapowiedziała również, że odcina się od mediów na jakiś czas i kończy z relacjonowaniem swojego życia. Dlaczego? Wielu dopatruje się aluzji do rodzinnego wyjazdu jej byłego męża Radosława Majdana? Sprawdźcie zatem, jak komentują to jej fani i kiedy znowu ją zobaczymy! Na jak długo Doda znika z Instagrama?

Królowa jest tylko jedna…

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to polska artystka, która od lat wielu lat cieszy się ogromną popularnością i rzeszą wiernych fanów. Którzy z utęsknieniem czekają na jej single czy koncerty, na których robi wielkie show. Mimo że nie jest już tak aktywna muzycznie, rzeczywiście zajmuje stabilne miejsce w świecie polskiego show-biznesu.

Doda znika z Instagrama?
Doda przed koncertem

W ubiegłym roku Doda dodatkowo odnalazła się też w innej roli niż tylko piosenkarki i artystki scenicznej. Zawiesiła swoją karierę muzyczną i zajęła się produkcją filmową, w której świat wprowadził ją jej mąż. Jakiś czas temu zakończyły się zdjęcia do jej filmu Dziewczyny z Dubaju. Film miał mieć swoją premierę w pierwszych miesiącach obecnego roku, jednak z uwagi na pandemię została ona przeniesiona.

Zobacz także:  Kiedy obejrzymy „Dziewczyny z Dubaju”?

Doda znika z Instagrama

Tym razem Dorota jak wiele innych znanych osób z polskiego show-biznesu postanowiła odciąć się od zimna i smogu. Wygrała się więc na wakacyjny wyjazd do ciepłych krajów. Zapowiedziała również, że nie będzie w tym czasie relacjonować fanom każdego swojego kroku, jak robi to wielu innych. Doda zatem znika z Instagrama, na jakiś czas oczywiście.

“Ok bitches. Teraz pokaże Wam jak normalni ludzie, nieuzależni od atencji potrafią spędzać wakacje. BEZ PRZYKLEJONEGO TELEFONU DO RĘKI i TRUMAN SHOW na instastory. Za tydzień się odezwę”

W jej słowach obserwatorzy na Instagramie od razu dopatrzyli się aluzji do rodzinnego wyjazdu jej byłego męża. Radosław Majdan i Małgorzata Rozetek razem z dziećmi przebywają obecnie również na wakacjach i rzeczywiście bardzo wiele z tego wyjazdu relacjonują fanom w mediach społecznościowych. Tak napisali niektórzy w komentarzach:

“Wyczuwam aluzję do państwa Majdanów, którzy akurat się wakacjują”

“Gosia i Radzio wszystko nagrywają dosłownie”

I co myślicie w tej sprawie, Doda rzeczywiście miała na myśli Majdanów.

Prawda jest taka, że nie oni jedni zamieszczają tak szczegółowe relacje ze swoich wyjazdów publicznie w mediach społecznościowych

My oczywiście życzymy Dorocie udanego wyjazdu!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wygina ciało w króciutkim topie.

Źródło: Instagram Doda

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz