Dominic D’Angelica powrócił na Instagram – ponownie zabrał głos w sprawie!

5 grudnia 2020
Przez: : MC

Dominic D’Angelica po około tygodniowej przerwie od social mediów powrócił na Instagram i zabrał głos w sprawie. Czy te słowa ociepliły jego wizerunek?

Tuż przed finałem “Top model” do sieci wyciekły niepokojące informacje na temat jednego z finalisty. Okazuje się, że Dominic D’Angelica w 2011 roku w Stanach Zjednoczonych został skazany za współżycie z osobą nieletnią, czyli według amerykańskiego prawa – poniżej 16. roku życia. Otrzymał wyrok w zawieszeniu, a 3 lata później naruszył jego warunki i w konsekwencji trafił do aresztu na 4 miesiące. Gdy informacje te wyszły na jaw, stacja TVN postanowiła usunąć modela z programu, a w sieci wylał się na Dominica ogromny hejt. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Dominic D’Angelica powrócił na Instagram – ponownie zabrał głos w sprawie!

Kiedy w sieci trwała burza, a internauci nie kryli oburzenia, sam oskarżony milczał. Dopiero po czasie zdecydował się wydać oświadczenie, po którym ponownie zniknął z social mediów.

“Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym” – napisał na swoim Instagramie.

https://www.instagram.com/p/CH_YKtsMOX_/

Po tych słowach Dominic zniknął z social mediów. Pojawił się jedynie po finale “Top model”, aby pogratulować uczestnikom oraz Mikołajowi, który wygrał program. Po tygodniowej przerwie Dominic D’Angelica powrócił na Instagram, jednak w nieco innym wydaniu. Na InstaStory zamieścił filmik, w którym pokazał się w ściętych włosach i z pomalowanymi paznokciami. Zwrócił się wówczas do swoich obserwatorów słowami:

“Dobry wieczór, cudownego piątku! Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Nie było mnie chwilę, ale tęskniłem za każdym z Was. Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny za każdego z Was, który okazał mi dużo miłości w tym trudnym czasie. Powróciłem do 2011 i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym Wam więc tylko wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie. Teraz chciałem tylko sprawdzić, czy wszystko u Was dobrze. Życzę Wam miłego weekendu i bądźcie bezpieczni. Kocham Was!”

Myślicie, że Dominic ma jeszcze szansę na karierę i odbudowanie swojego wizerunku?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej