Ujawniono nowe informacje w sprawie Dominica z „Top Model”! „podpisali się swoimi imionami na jej ciele”

25 listopada 2020
Przez: : M.J

Jeden z portali dotarł do informacji, które rzucają nowe światło na sprawę, którą od wtorku żyją fani “Top Model”. Pracownica organizacji Operation Care ze szczegółami opisali wrześniową noc, podczas której Dominic D’Angelica miał się dopuścić napaści seksualnej na nieletniej dziewczynie! Zobaczcie! Ujawniono nowe informacje w sprawie Dominica z „Top Model”!

Od wtorku wszystkie media żyją sprawą, która miała miejsce w 2011 roku. Finalista 9. edycji programu „Top Model” miał doprowadzić do czynności seksualnej z 15-letnią dziewczyną. Za ten czyn model otrzymał wówczas wyrok w zawieszeniu. 3 lata później naruszył warunki wyroku, za co trafił do aresztu na 4 miesiące.

Dominic po kilku godzinach zabrał głos w tej sprawie. Na jego profilu pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym jasno zaznaczył, że nie jest przestępcą seksualnym i nie został uznany wówczas za winnego. Aresztowanie 30-latka nie dotyczyło sprawy o dopuszczenie się czynu seksualnego z osobą poniżej 16 r.ż.

Zobaczcie: Dominic zabrał głos po skandalu w „Top Model”! Co ma na swoją obronę?

Teraz na jaw wychodzą nowe informacje na temat skandalu. Zobaczcie, co wydarzyło się w nocy 9 września 2011 roku!

Ujawniono nowe informacje w sprawie Dominica z „Top Model”!

Kontakt z organizacją Operation Care, która zajmuje się sprawami osób wykorzystanych seksualnie, nawiązała Kaja Gołuchowska z portalu ofemina.pl. Reporterce portalu udało się uzyskać sporo nowych informacji na temat tego, co wydarzyło się tamtej nocy.

„Mogę powiedzieć, że była to interakcja bez zgody poszkodowanej. I tak szybko, jak tylko była ona w stanie, wydostała się z tej sytuacji i zgłosiła się na policję. Z mojego doświadczenia pracy z wieloma ofiarami przemocy seksualnej, mogę powiedzieć, że była to jedna z szybszych reakcji. W ciągu kilku godzin od zdarzenia dziewczyna trafiła do pielęgniarki, która zbadała ją pod kątem napaści seksualnej”

Okazuje się, że tamtej nocy napaści seksualnej dopuściło się dwóch mężczyzn. Co więcej, kiedy dziewczyna była nieprzytomna, oni podpisali się na jej ciele swoimi imionami:

„Podczas badania, które zostało wykonane przez pielęgniarkę, okazało się, że na plecach i pośladkach dziewczyny widnieją napisy. Sprawcy podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna. Mama ocalałej posiada zdjęcia, jednak odradzamy ich publikacje”

Pracownica fundacji podkreśliła, że nie może być mowy o żadnej resocjalizacji, jeżeli osoba nie przyznaje się, do tego, co zrobiła. Podkreśliła również, że ich celem nie było zniszczenie 30-latkowi życia i kariery:

„Jednak tylko w przypadku sprawców, którzy biorą odpowiedzialność za swoje czyny i uznają, że popełnili określone przestępstwo. Takich sprawców, którzy podejmują wszelkie kroki, by stać się lepszą dla społeczeństwa osobą. Zniszczenie jego życia, czy kariery, nigdy nie było naszym celem”

Ujawniono nowe informacje w sprawie Dominica.

Dodała, że podczas rozprawy Dominic nie okazywał skruchy i uśmiechał się pod nosem. Dominic w tamtym czasie miał 21 lat, a w obracał się w gronie 14-15-letnich dziewczyn, które wspierały modela podczas rozprawy sądowej:

„Rozmawiałam dziś z mamą ofiary, która przypomniała mi, o jego zachowaniu z sali sądowej. Kobieta czytała wtedy stanowisko, które opisywało wpływ wydarzeń z 2011 roku na życie jej córki. Z piątkowej uczennicy zamieniła się w dziewczynę, która przestała kontynuować edukację w szkole. I jej mama wspominała, że podczas czytania tego stanowiska, Dominic uśmiechał się pod nosem, a nawet śmiał się. Przypominam, że ona miała wtedy 15 lat, on był 21-letnim mężczyzną. Podczas rozpraw, w ławach znajdujących się za oskarżonym, siadały nastolatki w strojach cheerleaderek chodzące wtedy do liceum, a to wszystko, by wspierać Dominica. Pytałam się wtedy: jaki dorosły mężczyzna zadaje się z dziećmi w wieku 14 i 15 lat? Nasze miasto było podzielone”

Na koniec dodała, że zachowanie 30-latka utwierdza ją tylko w tym, że mężczyzna się nie zmienił przez te wszystkie lata:

„Dokumenty sądowe potwierdzają, że Dominic postanowił pójść na ugodę, w ramach której przyznał się do winy. W związku z tym otrzymał on wyrok w zawieszeniu. Dominic powie wszystko, by stworzyć swoją „historię”. Część osób uwierzy w jego opowieść. Powinien jednak wiedzieć, że prawda zawsze wyjdzie na jaw. Zauważ, że w swoim stanowisku nie mówi, że dziewczyna kłamie. Wie, że pomówienie i zniesławienie może skutkować pozwem. Zastanawiam się, czy ktoś zapyta go wprost: zrobiłeś to, czy nie? Niestety jego zachowanie utwierdza mnie w przekonaniu, że Dominic się nie zmienił.”

Nie da się ukryć, że jest to jedna z głośniejszych spraw podczas wszystkich edycji programu „Top Model”. Dominic obiecał, że już wkrótce wystosuje obszerniejsze oświadczenie w tej sprawie!

Myślicie, że przyzna się do winy, czy ma dowody, które potwierdzą jego niewinność?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej