Połącz się z nami

Dominic z „Top Model” skomentował finał bez swojego udziału. Co z pieniędzmi za wysłane na niego SMS-y?

dominic z top model

News

Dominic z „Top Model” skomentował finał bez swojego udziału. Co z pieniędzmi za wysłane na niego SMS-y?

Za nami wieli finał „Top Model”, który wyłonił kolejnego zwycięzcę. Chociaż początkowo udział miało w nim wziąć czterech uczestników, skład został okrojony. Dominic z „Top Model” skomentował finał bez swojego udziału.

25 listopada odbył się finał dziewiątego sezonu programu „Top Model”. Edycja ta od początku wzbudzała sporo emocji. Przez pandemię castingi przeprowadzane zostały inaczej niż dotychczas, a tuż przed wylotem półfinalistów na Fashion Week okazało się, że troje z nich nie może polecieć do Grecji w związku z zakażaniem koronawirusem. Ostatecznie udało się wyłonić aż czterech finalistów Patrycję Sobolewską, Weronikę Kaniewską, Mikołaja Śmieszka, a także Dominica D’Angelice. Tuż przed ostatnim finałowym odcinkiem na jaw wyszły niechlubne fakty z przeszłości Dominica i mężczyzna został wyrzucony z programu.

Dominic z „Top Model” oskarżony o stosunek z nieletnią? Model został USUNIĘTY z programu!

Na otwarciu ostatniego odcinka „Top Model” produkcja zdecydowała się przeprosić za głośny skandal z Dominiciem.

Dzisiejszy finał odbędzie się bez udziału Dominica, który musiał zostać wykluczony z programu. Jest nam przykro, że doszło do takiej sytuacji i przepraszamy naszych widzów”

Dominic z „Top Model” skomentował finał bez swojego udziału

Chociaż decyzją produkcji Dominic nie wziął udziału w finałowym odcinku, a do tego wycięty został z każdego filmu, sam niedoszły finalista przyglądał się zmaganiom swoich przyjaciół z programu. Tuż po zakończeniu odcinka D’Angelica zamieścił post na swoim Instagramie, w którym pogratulował wygranej Dominikowi, a także wszystkich finalistom.

„Gratuluję Mikołaj! Gratulacje dla was wszystkich! Jestem taki dumny z całej trójki i z każdego z was osobno. Wyglądaliście nieziemsko. Cieszcie się tą chwilą! Kocham was, moja rodzino”

Niedługo po ogłoszeniu, że Dominic został wykluczony z finału, wielu widzów zastanawiało się, co stanie się z pieniędzmi, które wydane zostały na SMS-y na 31-latka. Stacja zabrała głos i na oficjalnym profilu „Top Model” pojawił się komunikat, że środki zostaną przekazane na cele charytatywne dla osób potrzebujących

„Środki zgromadzone podczas głosowania SMS na Dominica zostaną w całości przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie. Celem tej inicjatywy jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących w czasie pandemii” – czytamy

A Wy oglądaliście finał Top Model”. Jak wrażania?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry