Połącz się z nami

Dominik Abus z „Gogglebox” podarował partnerce luksusowy prezent – to auto za prawie milion złotych!

Dominik Abus z "Gogglebox"

Z życia gwiazd

Dominik Abus z „Gogglebox” podarował partnerce luksusowy prezent – to auto za prawie milion złotych!

Dominik Abus z „Gogglebox” podarował partnerce luksusowy prezent na święta. Okazuje się, że to auto za prawie milion złotych – Corvette C7 ZR1! To nie koniec rewelacji, ponieważ to jedyny taki samochód w naszym kraju. Zobaczcie, jak wygląda!

Dominik Abus to uczestnik programu „Gogglebox”, któremu zawdzięcza swoją popularność. Występuje w nim razem z przyjacielem –  Krzysztofem Radzikowskim. Wspólnie oglądają telewizję i ochoczo komentują oglądane programy. Na co dzień prowadzi własną firmę i jest przedsiębiorcą. Dominik wraz z Krzyśkiem szybko zyskali sympatię widzów, którzy zaczęli interesować się również ich życiem prywatnym. Profil Dominika na Instagramie cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go prawie 270 tys. osób!

Zobacz także: Żona Dominika z „Gogglebox” to prawdziwa petarda! Zobaczcie jej boskie ciało!

Dominik Abus z „Gogglebox” podarował partnerce luksusowy prezent!

Dominik związany jest z Igą Muszakowską, z którą wychowuje 3 dzieci w tym dwóch chłopców z jej poprzedniego związku. Śledząc parę w mediach społecznościowych można wywnioskować, że są bardzo blisko, szczerze się kochają i są dla siebie ogromnym wsparciem.

Z okazji Bożego Narodzenia Dominik postanowił podarować partnerce wyjątkowy prezent. Postawił na luksusowe auto, a konkretniej Corvettę C7 ZR1, wartą blisko milion złotych. Co więcej, jest to jedyny taki samochód w Polsce. Para postanowiła pochwalić się nowym nabytkiem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„To jest najbardziej hardcorowa Corvetta, jaka wyszła. Taki model jest tylko jeden w Polsce. Iga też bardzo lubi sportowe samochody. Jak zobaczyła tę Corvettę, to była wniebowzięta” – zdradził Dominik w rozmowie z „Faktem”.

Dominik Abus z „Gogglebox” dodał również, że jego partnerka prowadzi samochód „jak facet”, dlatego z pewnością poradzi sobie z autem o mocy 760 koni mechanicznych. Swoim prezentem pochwaliła się również Iga.

„Wygląda na to, że byłam grzeczna w tym roku…😛😀🥰🤩 Kocham Cię mój Mikołaju” – napisała w poście.

Pod zdjęciami samochodu nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów. Wśród nich czytamy:

„I to jest odpowiedni prezent pod choinkę 👌💪🎁🎄”

„Piękna kobieta i piękny wóz 👏👏👏 pasuje do Pani idealnie”

„Ładnie razem wyglądacie 🔥petarda 🔥🔥”

Co sądzicie o takim prezencie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry