Żona Dominika z “Gogglebox” to prawdziwa petarda! Zobaczcie jej boskie ciało!

23 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Jakiś czas temu Dominik Abus zaprezentował swoim fanom zdjęcia z wakacyjnego urlopu. Uwagę przykuwała jego atrakcyjna żona, która na zdjęciu wyeksponowała swoje zgrabne ciało. Żona Dominika z Gogglebox to prawdziwa petarda!

Dominik Abus

Dominik Abou-Khadra zyskał popularność dzięki udziałowi w bardzo lubianym programie Gogglebox. Przed telewizorem. To właśnie tam wraz z przyjacielem Krzysztofem Radzikowskim zdobył wielką sympatię ludzi, dołączając do ekipy już w trzecim sezonie. Widzowie pokochali poczucie humoru i dystans do wielu spraw, jakim wyróżniają się mężczyźni. Często również rozśmieszają oglądających do łez wzajemnymi docinkami w swoją stronę.

Dominik wiedzie bardzo udane życie rodzinne. Wraz z żoną – Igą Muszakowską wychowuje trzech chłopców. Choć dwoje z nich nie jest biologicznymi synami Dominika, mężczyzna niejednokrotnie przyznawał, że bardzo ich kocha i traktuje, jak własne dzieci.

Małżeństwo ma wspólnego syna – najmłodszego, którego widzowie mieli okazję widzieć w programie, kiedy towarzyszył swojemu tacie. Bystrzy obserwatorzy mogli również zauważyć, że Dominik ma podobiznę swojego synka wytatuowaną na jednej dłoni.

Sympatyczny Dominik z Gogglebox jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 320 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż się powiększa. Mężczyzna dzieli się szczególnie rodzinnym życiem. Na publikowanych przez niego zdjęciach widać, że rodzina jest bardzo zgrana i uwielbia spędzać ze sobą wspólnie czas.

Żona Dominika z Gogglebox

Na jednym z zdjęć, które zaznało się na profilu Abusa, mężczyzna pokazał się w towarzystwie swojej pięknej żony. Iga – to szczupła blondynka, która posiada świetną sylwetkę i aż trudno uwierzyć, że ma za sobą trzy ciąże. Szczególną uwagę zwraca jej płaski brzuch i długie nogi.

Nic więc dziwnego, że internauci zachwycili się boskim ciałem kobiety. W komentarzach pod zdjęciem nie szczędzą komplementów w stronę figury i urody żony Dominika.

“Piękna ta Twoja kobieta, fiu fiu, trzymaj ją mocno, bo zapewne niejeden mężczyzna się za nią ogląda”

“Co za figura 😮😮😮👌”

“Oh wow ale śliczna figurka żonki”

“Piękna żona 😍 pozdrawiam serdeczne”

My również jesteśmy pod wielkim wrażeniem żony Dominika. Podoba się Wam figura jego ukochanej?

źródło: Instagram Dominika Abusa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz