Dominik Rudnicki-Sipajło: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, Instagram]

27 lipca 2022
Przez: : KS

Dominik Rudnicki-Sipajło to profesjonalny tancerz, którego widzowie będą mieli okazję lepiej poznać podczas występów w programie Taniec z gwiazdami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat kariery oraz życia prywatnego mężczyzny, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Dominik Rudnicki-Sipajło: wiek

Okazuje się, że z informacji zgromadzonych w sieci możemy dowiedzieć się coś o Dominiku. Otóż, wiadomo, że tancerz urodził się w 1992 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 30 lat. Niestety, o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele więcej. Jednakże, możemy być pewni, że nowy instruktor z programu Taniec z gwiazdami opowie więcej na swój temat przed kamerami.

Dominik Rudnicki-Sipajło Taniec z gwiazdami
Dominik Rudnicki-Sipajło

Zobacz także: Kim jest Agnieszka Litwin?

Dominik Rudnicki-Sipajło: kariera

Jak się okazuje, Dominik mimo młodego wieku jest już bardzo doświadczonym tancerzem. Na swoim koncie ma występy w najbardziej prestiżowych konkursach nie tylko w Polsce, ale także na świeci. Tancerz posiada klasę „S” w stylu latynoamerykańskim.

Z wiadomości zamieszczonych w sieci, dowiadujemy się, że Rudnicki-Sipajło do tej pory brał udział w Blackpool Dance Festival, gdzie dotarł do samego finału. Oprócz tego, jest wicemistrzem International Championships, a także dwukrotnym mistrzem Polski. Kilak razy udało mu się także dotrzeć od finału Grand Prix Polski. Co ciekawe, dotarł do półfinału programu Got To Dance. Jest także trenerem par, uczy najmłodszych, a jego wychowankowie mają na swoim koncie już niemałe sukcesy na parkiecie.

Już oficjalnie wiadomo, że Dominik weźmie udział w najnowszej edycji programu Taniec z gwiazdami. Możemy być pewni, że występ w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce przyniesie mu dużą rozpoznawalność.

Dominik Rudnicki-Sipajło: Instagram

Tancerz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dominikrs. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam już ponad tysiąc użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej