Dominik Sadoch: [wiek, kariera, Top Model, Instagram]

13 października 2021
Przez: : KS

Dominik Sadoch to jeden z najbardziej cenionych polskich modeli. Jego kariera już jakiś czas temu wkroczyła na międzynarodowe tory. Model wystąpi gościnnie w odcinku najnowszej edycji programu Top Model. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Dominik Sadoch: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Dominik ma 24 lata. Trzeba przyznać, że pomimo młodego wieku udało mu się zrobić już ogromną karierę na całym świecie. Wiele osób zastanawia się także, ile lat ma przystojny model z Polski. Okazuje się, że chłopak mierzy 187 cm.

Zawód, na który się zdecydował obliguje go do częstych podróży, jednakże najczęściej można spotkać go w Stanach Zjednoczonych. Nie oznacza to jednak, że całkiem zapomniał o Polsce.

Tajemnicą nie jest, że serce modela jest już zajęte. Jego partnerem życiowym jest reżyser Alvaro Colom, który pochodzi z Hiszpanii. Co ciekawe, zanim mężczyźni zdecydowali się dać sobie szansę i stworzyć związek, przez kilka lat od poznania czuli, że łączy ich coś więcej, niż znajomość.

Zobacz także: Co wiemy o Dominice Wysockiej z Top Model 10?

Dominik Sadoch: kariera

Nie da się ukryć, że Dominik jest jednym z najlepszych, a także najbardziej cenionych modeli w Polsce. Do tej pory, miał już przyjemność pracować z wielkimi sławami ze świata mody z całego świata. Jak się okazuje, pierwsze kroki w tej branży stawiał już jako 15-latek.

24-latek między innymi pracował już dla Diora, Vivienne Westwood oraz Hugo Bossa. Ponadto, jego zdjęcia pojawiały się w najlepszych magazynach modowych na świecie.

Okazuje się, że Sadoch zgodził się wystąpić gościnnie w jednym z odcinków 10. edycji programu Top Model. Zobaczymy go tam w roli jurora, który wraz z pozostałymi będzie oceniał efekty końcowe sesji, w której udział wzięli uczestnicy.

Top Model 10
Top Model 10

Dominik Sadoch: Instagram

Model prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dominiksadoch. Na chwile obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 139 tysięcy użytkowników tego serwisu z całego świata!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej