Dominik z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

6 października 2023
Przez: : M.J

Dominik to jeden z kandydatów, którego na swoje gospodarstwo zaprosiła Anna. Ma on szansę zdobyć serce rolniczki. Czy jednak sprosta jej wymaganiom? Co wiemy na jego temat? Ile ma lat, czym się zajmuje i dlaczego zdecydował się na udział w tym programie? Poznajmy go bliżej.

Dominik z Rolnik szuka żony 10: wiek

Uczestnik dziesiątej edycji ma 29 lat i pochodzi ze Śląska. Jest facetem o wielu zainteresowaniach w tym ciekawi go sport i motoryzacja. Wolne chwile chętnie spędza na siłowni lub jeżdżąc na rowerze, co doskonale widać po jego sylwetce. Ceni sobie także spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi.

Dominik z Rolnik szuka żony 10: praca

29-latek, który pochodzi ze Śląska pracuje tam jako operator wózka widłowego.

Dominik z Rolnik szuka żony 10: partnerka

Uczestnik zgłosił się do programu, ponieważ marzy o założeniu rodziny. W przyszłości chciałby doczekać się własnego domu, ukochanej osoby przy boku, dzieci oraz psa. Nie ukrywa, że szuka partnerki, która będzie od niego trochę niższa, ponieważ sam mierzy 175 cm wzrostu.

Do programu zgłosił się z nadzieją, że to właśnie tam znajdzie kobietę, przy której jego serce mocniej zabije.

10. edycja Rolnik szuka żony wystartowała 17 września. Poza Dominikiem, rolniczka Anna na swoje gospodarstwo zaprosiła także Jakuba oraz Mikołaja. Który z panów skradnie jej serce? O tym dowiemy się niebawem.

Kim jest Dominik z Rolnik szuka żony 10?
Dominik kandydat Anny z Rolnik szuka żony 10.

Przypomnijmy, że oprócz Anny w programie możemy bliżej poznać Agnieszkę, Darka, Waldemara oraz Artura. Każdy z rolników i rolniczek marzy o znalezieniu swojej drugiej połówki, a widzowie już niejednokrotnie mogli się przekonać, że ten program naprawdę łączy ludzi.

Dominik z Rolnik szuka żony 10: Instagram

Na ten moment nie wiadomo, czy Dominik prowadzi swój profil na Instagramie. Jeśli tylko tego się dowiemy artykuł zostanie zaktualizowany.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: To już koniec popularnego programu TVP? Produkcja traci widzów…

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej