Dominika Blaszkiewicz: [wiek, zawód, Hell’s Kitchen, Instagram]

26 kwietnia 2023
Przez: : M.S.

Dominika Blaszkiewicz to jedna z finalistek programu o kucharzach Hell’s Kitchen. Co wiadomo na temat uczestniczki 8. edycji kuchennego reality-show? Ile ma lat i czym się zajmuje?

Dominika Blaszkiewicz: wiek

Uczestniczka 8. edycji Hell’s Kitchen ma 30 lat i pochodzi z Warszawy. Prywatnie jest troskliwą mamą i narzeczoną. Sama przyznaje o sobie, że jest pracoholiczką. W kuchni jest małym terrorystą. Jest twarda i dobrze wie, czego chce. Potrafi “tupnąć nóżką”. Nie lubi się chwalić i mówić o sobie w superlatywach Raczej stroni od proszenia o pomoc, wszystko woli zrobić sama. Jest bardzo autentyczna i szczera.

Dominika Blaszkiewicz: zawód

Od dziesięciu lat pracuje w restauracji japońskiej i zawodowo jest sushi masterem. Sama o sobie mówi, że doświadczenie w kuchni ma zerowe, oprócz oczywiście kuchni japońskiej, w której się specjalizuje.

Jest tak naprawdę zerowe, ale pracuję w restauracji japońskiej prawie dziesięć lat. To kuchnia, w której czuję się dobrze, ale nie czuję się specjalistą – mówi Dominka.

Dominika Blaszkiewicz: Hell’s Kitchen

W finale 8. edycji kulinarnego show znalazło się aż pięciu uczestników. O główną nagrodę, którą w Hell’s Kitchen jest prestiżowy tytuł, staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera oraz 100 tysięcy złotych będzie rywalizowała wraz z: Martyną Cieplak, Dominiką Glegołą, Kordianem Gordewskim i Witoldem Mondrym.

W programie uczestniczka chciałaby się nauczyć “ciepłej kuchni” od Mateusza Gesslera, a także jak pracować pod wpływem stresu:

“Jak współpracować w dużym chaosie. Wiem, że coś potrafię, ale tutaj zdobędę dużo większe doświadczenie”

Finał 8. edycji Hell’s Kitchen już 26 kwietnia 2023 roku o godzinie 21:10 w Polsacie.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Martyna z Hell’s Kitchen?

Dominika Blaszkiewicz: Instagram

Finalistka Hell’s Kitchen prowadzi swój profil w mediach społecznościowych pod nazwą #sushi__minii_mama. Na jej profilu znajdziemy całe mnóstwo kulinarnych inspiracji.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej