Martyna Cieplak: [wiek, zawód, Hell’s Kitchen, Instagram]

26 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Martyna Cieplak dotarła do finału 8. edycji programu Hell’s Kitchen. Co wiadomo na temat uczestniczki, która ma kilkunastoletnie doświadczenie w gastronomii? Ile ma lat i czym się zajmuje?

Martyna Cieplak: wiek

Uczestniczka 8. edycji ma 40 lat i mieszka w Katowicach. Jest kobietą torpedą i urodzoną optymistką, a także perfekcjonistką. Jak podkreśla, ciężka praca jej niestraszna. Uchodzi za osobę życzliwą i bezkonfliktową, co zdecydowanie pomaga jej w pracy na kuchni.

ZOBACZ TAKŻE: Kordian Gordewski: [wiek, zawód, Hell’s Kitchen, Instagram]

Martyna Cieplak: zawód

Martyna od ponad dekady pracuje zawodowo jako kucharz. Jak sama przyznaje, ma spore doświadczenie i najbardziej bliska jej sercu jest kuchnia włoska.

“Piętnaście lat na kuchniach włoskich, amerykańskich, meksykańskich, więc doświadczenie mam spore. Ale okazuje się, że jeśli chodzi o „Hell’s Kitchen” to piętnaście lat to mało. Najbardziej lubię robić pizzę, makarony, owoce morza. Kocham wszystko, co italiano”- powiedziała w rozmowie z Polsat.pl

40-latka ma także ukończone kursy trenera personalnego oraz dietetyka. Kocha afirmację.

Martyna Cieplak: Hell’s Kitchen

W finale 8. edycji kulinarnego show znalazło się aż pięciu uczestników. O główną nagrodę, którą w Hell’s Kitchen jest prestiżowy tytuł, staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera oraz 100 tysięcy złotych będzie rywalizowała wraz z: Dominiką Blaszkiewicz, Dominiką Glegołą, Kordianem Gordewskim i Witoldem Mondrym.

“Pieniądze wydałabym na samorozwój, trochę rozdałabym bliskim, trochę przeznaczyłabym na jakąś fundację dla zwierząt, a resztę na lokatę”- zdradziła Martyna.

Finał 8. edycji Hell’s Kitchen już 26 kwietnia 2023 roku o godzinie 21:10 w Polsacie.

ZOBACZ TAKŻE: „Hell’s Kitchen 7”: Wiadomo, kto wygrał! Do kogo trafiła główna nagroda?

Martyna Cieplak: Instagram

Finalistka Hell’s Kitchen prowadzi swój profil w mediach społecznościowych pod nazwą #martini_blue666. Na jej profilu znajdziemy całe mnóstwo kulinarnych inspiracji.

Źródło: Polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej