Dominika Glegoła: [wiek, Hell’s Kitchen, Instagram]

25 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Dominika Glegoła jest jedną z finalistek najnowszej 8 edycji Hell’s Kitchen. Kim jest, ile ma lat i co wiadomo o Dominice z Hell’s Kitchen?

Dominika Glegoła: wiek

Dominika ma 27 lat i mieszka w Warszawie.

Uczestnika 8. edycji Hell’s Kitchen na tle pozostałych uczestników cechuje się wielką odwagą, motywacją oraz wrażliwością. Jest perfekcjonistką, która uparcie dąży do wyznaczonych przez siebie celów.

Dominika Glegoła: mąż

Dominika jest szczęśliwie zakochana. Razem z mężem doczekali się dwuletniej córeczki Michaliny. Finalistka Hell’s Kitchen może liczyć na wsparcie partnera, który mocno trzyma kciuki za jej udział w polsatowskim show.

„To była bardzo przemyślana decyzja. Mąż tylko dodał mi otuchy, że to jest ten czas. No i jestem tutaj” – mówiła Dominika w rozmowie z Polsat.pl

Dominika Glegoła: kuchnia

Uczestniczka 8. edycji Hell’s Kitchen przyznała, że jest samoukiem. 27-latka miała już foodtrucki, a także prowadziła restaurację. Dominika pracowała w lokalach specjalizujących się w kuchni amerykańskiej, ale jak sama twierdzi, jest otwarta na różne smaki. Najbliższa jest jej kuchnia polska z nutą nowoczesności, ale bardzo lubi gotować także dania z kuchni azjatyckiej i włoskiej.

Hell’s Kitchen 8

26 kwietnia na antenie Polsatu widzowie zobaczyć będą mogli finałowy odcinek najnowszej edycji Hell’s Kitchen. Poza Dominiką o zwycięstwo walczyć będą także Martyna Cieplak, Dominika Blaszkiewicz, Witold Mondry oraz Kordian Gordewski.

Zobacz także: Kim jest Kordian z Hell’s Kitchen 8?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

W 8 edycji Hell’s Kitchen ponownie roli w szefa widzowie oglądać mogą Mateusza Gessler, natomiast w roli sous chefów pojawili się pierwszy polski Top Chef – Martin Gimenez Castro oraz znany z siódmej edycji show Robert Kondziela.

Dominika Glegoła: Instagram

Dominika z Hell’s Kitchen prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą jej konto pod nazwą @zakochanawsmaku.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej