Dominika Grabias: [wiek, Miss Polski, partner, Instagram]

14 lipca 2022
Przez: : M.J

Dominika Grabias to jedna z uczestniczek konkursu Miss Polski 2022, który odbędzie się w ramach Festiwalu Piękna w Nowym Sączu. Dominika zawalczy o tytuł najpiękniejszej Polki. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na jej temat.

Dominika Grabias: wiek

Dominika Grabias według informacji zamieszczonych w sieci ma 22 lata. Jest mieszkanką gminy Biłgoraj. W dzieciństwie jej pasją była plastyka, chętnie brała udział w konkursach plastycznych. Już od najmłodszych lat uwielbiała modę. Będąc dzieckiem zafascynowała się tworzeniem własnych szkicy ubrań. Po latach umiejętności wykorzystuje do przerabiania starych mebli, którym nadaje nowe, drugie życie. Od najmłodszych lat kocha modę. Zawsze jest na bieżąco w najnowszych trendach i uważa, że świetnie poradziłaby sobie w pracy stylistki.

Dominika studiuje kosmetologię. Interesuje się również dietetyką, ziołolecznictwem i zdrowym stylem życia. Uwielbia sport, który przez lata stał się jej pasją. Przez kilka lat trenowała lekkoatletykę.

Jej pasją jest również gotowanie – uwielbia kuchnie włoską!

Dominika Grabias: Miss Polski

Dominika ma na swoim koncie kilka osiągnieć w świecie wyborów Miss. Zdobyła tytuł Queen of Poland 2018 oraz został II Wicemiss Miss Mazowsza 2022. Obecnie spróbuje swoich sił jako finalistka Miss Polski 2022. Jak sama przyznała, modeling dodał jej pewność siebie, przez co zyskała wiele odwagi.

17 lipca zawalczy o tytuł Najpiękniejszej Polki. Wybory Miss zostaną zorganizowane w ramach festiwalu Piękna w Nowym Sączu. 

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Sara Borowiecka?

Dominika Grabias
Finalistka Miss Polski 2022

Dominika Grabias: partner

Ze zdjeć i informacji zameiszcoznych w sieci nie wiadomo, czy serce Dominiki jest obecnie zajęte.

Dominika Grabias: Instagram

Dominika prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dominikagrabias. Znajdziecie tam wiele zdjęć przedstawiających zwykłą codzienność dziewczyny, wyjazdy z najróżniejsze miejsca oraz efekty sesji zdjęciowych.

Źródło: Instagram Miss Polski, Dominiki Grabias

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej