Sara Borowiecka: [wiek, wzrost, Miss Polski, Instagram]

12 lipca 2022
Przez: : M.S.

Sara Borowiecka to jedna z uczestniczek konkursu Miss Polski 2022, który odbędzie się w ramach Festiwalu Piękna w Nowym Sączu. Sara ma okazję powalczyć o tytuł najpiękniejszej Polki. Co wiadomo na jej temat?

Sara Borowiecka: wiek

Według informacji podanych w sieci, Sara ma 22 lata i pochodzi z Rydzyny koło Leszna. Uczęszczała do II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. Jako dziecko grała na flażoflecie. Jej pasją jest sport Przez wiele lat trenowała szermierkę w klubie IKS Jamales Leszno, gdzie uczestniczyła w wielu turniejach. Jakiś czas temu spróbowała boksu i w ostatnim czasie do niego wróciła. Ponadto, Sara uwielbia szybkie samochody i miała już okazję poprowadzić auto na torze wyścigowym.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Natalia Konofalska

Po maturze, Sara wyjechała do Warszawy, gdzie aktualnie studiuje i pracuje. 22-latka ma za sobą pracę w międzynarodowej korporacji prawniczej w dziale dedykowanym kredytom frankowym i frankowiczom. Aktualnie udziela “bezpłatnych porad prawnych w sekcji prawa karnego Uniwersyteckiej Kliniki Prawa osobom najuboższym oraz w potrzebie”.

Niewątpliwie, Sara kocha zwierzaki. Sama posiada szczeniaka Nowofunlanda, a w jej domu rodzinnym mieszkają: dwa koty, dwa psy, królik i świnka morska.

Sara Borowiecka: Miss Polski

Jak się okazuje, Sara ma za sobą już konkursy piękności, gdyż pod koniec ubiegłego roku została II vie miss Mazowsza.

17 lipca wraz z pozostałymi kandydatkami, Sara stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki w kraju. Wybory Miss Polski ponownie organizowane są w ramach Festiwalu Piękna w Nowym Sączu. Czy Borowiecka ma szansę na tytuł najpiękniejszej?

Sara Borowiecka: partner

Nie wiadomo, czy aktualnie 22-latka jest w związku.

Sara Borowiecka: Instagram

Piękna Polka prowadzi swój profil na Instagramie po nazwą @sara.borowiecka i w tym momencie posiada 6,6 tysięcy fanów. Z całą pewnością już niebawem ilość obserwujących Sary wzrośnie.

Źródło: Instagram Miss Polski/ Sary Borowieckiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej