Dominika Krassowska: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

23 października 2023
Przez: : K.M.

Dominika Krassowska to jedna z faworytek jury w najnowszej edycji programu The Voice of Poland. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jej temat.

Dominika Krassowska: wiek

Dominika pochodzi z Ełku, natomiast na co dzień studiuje na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalu jazzowego. W wolnych chwilach pomaga mamie przy pracy w pensjonacie oraz dorabia jako barmanka.

Dominika Krassowska: kariera

Dominika podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór Lihgt My Fire, a jej występ skradł serca wszystkich jurorów. Ostatecznie wokalistka wybrała drużynę Marka Piekarczyka. W kolejnym etapie Dominika, Monika Wilczyńska i Magdalena Koszyk zmierzyli się z utworem Dzień dobry, Mr. Blues. Po tej konkurencji do domu odesłana została Magda. Natomiast, duet zaśpiewał piosenkę Bust Your Windows, a decyzją trenera wygrała Krassowska. Dominika wykonała w etapie Nokaut utwór Wish I Didn’t Miss You, dzięki któremu awansowała do odcinków na żywo.

Dominika Krassowska: The Voice of Poland 14

Program The Voice of Poland od wielu lat należy do najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju. W show uczestnicy muszą zmierzyć się z kilkoma etapami: precastingi, przesłuchania w ciemno, bitwy, nokaut i odcinki na żywo. Każdy z sezonów przynosi wiele emocji i rozrywki. W roli trenerów w najnowszym sezonie zobaczymy oczywiście: Lanberry, Justynę Steczkowską, Tomsona i Barona oraz Marka Piekarczyka. Prowadzącymi natomiast są: Tomasz Kammel i Aleksander Sikora. Odcinki emitowane są co tydzień w sobotę o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Nie możecie tego przegapić!

Zobacz także: Mister Polski zgłosił się do 14. edycji programu The Voice of Poland. Jak mu poszło?

Dominika Krassowska: Instagram

Dominiki nie mogło zabraknąć w mediach społecznościowych. Regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @domka.krassowska. Ilość obserwujących ją osób z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 1260.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej