„The Voice of Poland 14”: Mister Polski oczaruje jurorów? Zobaczcie, jak mu pójdzie

29 września 2023
Przez: : W.M.

Już w najbliższą sobotę widzowie będą mogli oglądać ostatnie Przesłuchania w ciemno w nowej edycji. Jednym z uczestników, który będzie starał się swoim śpiewem odwrócić fotele trenerów, będzie Daniel Borzewski – Mister Polski 2019.

Nowa 14 edycja The Voice of Poland od początku zapowiadała się wyjątkowo emocjonująco. Po raz kolejny w roli trenerów oglądać możemy Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyk i Tomsona oraz Barona.

Jak można było się spodziewać, w programie nie brakuje utalentowanych uczestników, którzy czarują swoim głosem i potrafią zachwycić zarówno jurorów, jak i widzów. Jednym z obiecujących uczestników jest Daniel Borzewski, który swoich sił próbował wcześniej w konkursach piękności i co więcej, w 2019 roku zdobył tytuł Mistera Polski.

Daniel Borzewski w The Voice of Poland

W najbliższą sobotę kolejne odcinki The Voice of Poland. Zobaczymy w nich ostatnie Przesłuchania w ciemno w tym sezonie, a uczestnicy będą starać się zająć ostatnie miejsca w drużynach trenerów. Właśnie wtedy zobaczymy występ Daniela.

27-latek na co dzień mieszka w Warszawie. Jest tancerzem, a swoje umiejętności doskonali w jednej ze szkół Agustina Egurroli. Okazuje się, że występy przed kamerami nie są mu obce. Widzowie zobaczyć go mogli w wielu programach telewizyjnych, gdzie prezentował swoje taneczne umiejętności.

Tym razem Daniel zaprezentuje się przed widzami z zupełnie nowej strony, gdyż będzie śpiewał.

Borzewski będzie jednym uczestników, który weźmie udział w ostatnich Przesłuchaniach w ciemno w 14 sezonie muzycznego show.

Mister Polski zdecydował się zaśpiewać „Work Song” z repertuaru Hoziera.

Nie wiadomo jeszcze, czy trenerzy odwrócą swoje fotele, jednak z zapowiedzi nagrania, które zobaczyć już można w sieci, wyraźnie widać, że są pod wrażeniem śpiewu uczestnika.

Czy Daniel Borzewski przejdzie do kolejnego etapu The Voice of Poland? Przekonamy się, oglądając najbliższe odcinki talent-show. Jak oceniacie występ Mistera Polski?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej