Połącz się z nami

Dominika Sozańska: [wiek, Instagram, piosenki, kariera]

Opisy gwiazd

Dominika Sozańska: [wiek, Instagram, piosenki, kariera]

Dominika Sozańska to młoda wokalistka, która dopiero zaczyna swoją karierę na polskim rynku muzycznym. Jak wiadomo, nie jest łatwo na nim zaistnieć, a słuchacze zwracają uwagę jedynie na naprawdę ciekawe i charakterystyczne głosy. Czy uda jej się zagościć tam na dobre? Co o niej wiadomo?

Dominika Sozańska: wiek

Piosenkarka urodziła się 22 kwietnia 2001 roku, a więc ma dopiero 18 lat. Pochodzi z dość małego miasta Głubczyce, które jest położone w województwie opolskim. Oczywiście, śpiewem pasjonowała się już od najmłodszych lat. Co więcej, ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Naukę gry na tym instrumencie kontynuuje do dzisiaj.

Dominika Sozańska: kariera

Swoją karierę muzyczną zaczęła naprawdę wcześnie. Początkowo nagrywała covery polskich i zagranicznych gwiazd, które umieszczała w Internecie. Słuchaczom najbardziej do gustu przypadły Love Me Like You Do – Ellie Goulding oraz Masterpiece – Jessie J. Później wzięła udział w konkursie Fanta Future Young Stars, który wygrała. To umożliwiło jej podpisanie profesjonalnego kontraktu z wytwórnią MyMusic. Co więcej, dołączyła także do projektu Young Stars.

Dominika Sozańska: piosenki

Obecnie, na swoim koncie ma już kilka hitów, które przypadły słuchaczom do gustu. Między innymi są to piosenki: Za horyzont, Wszystko jedno oraz Nawet. Dziewczyna nie ogranicza się do własnych kawałków. Pojawia się również we współpracy z innymi artystami, takimi jak Remo. Co ciekawe, rok temu wydała swoją pierwszą płytę zatytułowaną Horyzont.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Dominika Sozańska: Instagram

Piosenkarka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dominikasozanska. Aktualnie obserwuje go już ponad 88 tysięcy użytkowników. Wśród zdjęć, jakie dodaje znajdziemy oczywiście mnóstwo z koncertów i występów artystki. Ponadto, pokazuje tam, jak spędza wolny czas. Co więcej, wstawia dużo fotografii ze swoim chłopakiem. Myślicie, że uda jej się zrobić naprawdę dużą karierę?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@dominikasozanska)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry