Dominika Suchecka: [wiek, M jak miłość, kariera, Instagram]

28 listopada 2023
Przez: : W.M.

Marcjanna Lelek przez wiele lat wcielała się w postać Natalki Mostowiak w serialu M jak miłość. Jej postać wyjechała za granice i przez długi czas było o niej cicho. Natalka wraca do Grabiny i jak się okazje, zagra ją nowa aktorka. Kim jest Dominika Suchecka, czyli nowa serialowa Natalka Mostowiak?

Dominika Suchecka: wiek

Dominika Suchecka to polska aktorka, która właśnie rozpoczyna swoją przygodę z popularnym dwójkowym serialem M Jak miłość. Suchecka urodziła się na początku maja 2000 roku, czyli aktualnie ma 23 lata. Aktorka pochodzi z Garwolina, ale aktualnie studiuje w łódzkiej Filmówce na Wydziale Aktorskim.

Dominika Suchecka: kariera

Dominika Suchecka nie ma jeszcze bogatej filmografii. Na swoim koncie pochwalić się może udziałem w produkcji Paczka, a także etiudzie Jeszcze raz. Rola w serialu M jak miłość będzie jej największą jak do tej pory rolą na szklanym ekranie. Aktorka regularnie gra na deskach teatru w Teatrze Studyjnym w Łodzi.

Dominika Suchecka w M jak miłość

W 1758 odcinku M jak miłość widzom ponownie został przedstawiony wątek Natalki Mostowiak. Właśnie wtedy adoptowana córka Hanki i Marka zadzwoniła do Bartka w sprawie jego rozwodu Ula i opieką nad Kalinką. Fani Emki nie usłyszeli jednak głosu Marcjanny Lelek, która przez lata wciela się w postać Natalki, a właśnie Dominiki Sucheckiej.

23-letnia aktorka po raz pierwszy zadebiutuje na ekranie M jak miłość w 1762 odcinku, który wyemitowany zostanie w telewizji we wtorek 28 listopada.

Przypominamy, że serialowa Natalka kilka lat temu wyjechała do Australii. Córka Mostowiaków rozwiodła się ze swoim mężem Frankiem i zajmowała się wychowywaniem córeczki Hani

Marcjanna Lelek w 2020 roku poinformowała oficjalnie, że nie wróci już do serial M jak miłość. Aktorka, która studiuje reżyserię w szkole filmowej w Łodzi, ostatecznie pożegnała się z rolą Natalki. Po pewnym czasie ostro podsumowała stację TVP, z która przez wiele lat współpracowała i przy okazji ogłosiła, że jest w związku z inną kobietą.

Dominika Suchecka: Instagram

Dominika Suchecka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą jej konto pod nazwą @imdomma. Na profilu 23-letniej aktorki zobaczyć można wiele zdjęć, głównie związanych z jej życiem zawodowym.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej