Dominika Tajner pokazała nowego partnera! Kim jest jej nowy ukochany?

13 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Była żona lidera zespołu Ich Troje pochwaliła się swoją nową miłością. Dominika Tajner pokazała partnera i zdobyła się na szczere wyznanie.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner przez 7 lat była żoną Michała Wiśniewskiego. Ich małżeństwo zaczęło się psuć w momencie, gdy Tajner wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. Plotkowano wówczas, że żona lidera Ich Troje ma romans ze swoim tanecznym partnerem. Doniesienia okazały się nieprawdziwie, jednak związek Tajner i Wiśniewskiego rozpadł się na oczach całej Polski. Wielokrotnie spekulowano na temat powodu rozpadu małżeństwa Wiśniewskich, niektórzy twierdzili, że chodziło o zazdrość, inni podawali, że przyczyną nieporozumienia były problemy finansowe. Jednak mimo rozejścia, Dominika i Michał pozostali w dość przyzwoitych stosunkach.

Po rozstaniu, Wiśniewski związał się z Polą. Ich związek szybko się rozwijał, gdyż para po kilku miesiącach zamieszkała razem, z po poł roku od poznania, Michał oświadczył się swojej ukochanej. Obecnie Pola od prawie dwóch lat jest żoną Wiśniewskiego, a w styczniu 2021 roku na świat przyszedł ich synek – Falco Amadeus.

Dominika Tajner pokazała partnera

Dominika natomiast w zeszłym roku zdradziła, że spotyka się z pewnym Cypryjczykiem, starszym od siebie o prawie 20 lat. Niestety ich związek z uwagi na odległości i trudność podróżowania w czasie pandemii przeszedł już do historii. Tajner natomiast poznała swojego aktualnego partnera, którego w końcu pokazała na swoim Instagramie.

Nowy partner Dominik Tajner to jak go sama określiła “jej bratnia dusza”. Mężczyzna ma na imię Adam i jest warszawskim przedsiębiorcą.

“Tak los się potoczył, że gdzieś na tej wielkiej planecie spotkały się bratnie dusze! Życzę każdemu takiej drugiej połówki, która bez względu ma wszystko trzyma Cie za rękę i prowadzi do końca z uśmiechem na twarzy. I nawet kiedy łzy przychodzą to są to bardziej łzy szczęścia niż strachu przed nieznanym.” – napisała o ukochanym na Instagramie

Nowy partner Tajner
Dominika Tajner z partnerem

Była żona Wiśniewskiego wyznała, że jej nowy ukochany jest dla niej ogromnym wsparciem oraz świetnie się z nim dogaduje. Dominika i Adam posiadają także wspólne pasje:

“Tak chyba wyglądają bratnie dusze. Czuje się jak 20 latka tylko z dużym doświadczeniem życiowym. Mamy wspólne pasje, możemy nawet leżeć i patrzeć ma siebie i to nas nie nudzi. Przeżyliście kiedyś takie coś? “ – wyznała Tajner.

https://www.instagram.com/p/CYrP6eksSiJ/

Źródło: Instagram Dominiki Tajner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej