Dominika Tajner rozpoczyna nowe życie za granicą!? Pokazała wymowne zdjęcie!

28 czerwca 2019
Przez: : M.J

Dominika Tajner na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała wszystkich, że w końcu rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. Po ostatnich bardzo przykrych dla niej doświadczeniach, które bez wątpienia bardzo przeżyła, może w końcu powiedzieć, że zły czas już za nią! Czy Dominika jednak postanowiła układać życie na nowo, poza granicami naszego kraju? Zobaczcie!

Rozwód Tajner i Wiśniewskiego

Dominika Tajner po swoim występie w tanecznym show “Taniec z Gwiazdami”, z którym pożegnała się niestety już po drugim odcinku, przeżyła niemały szok, kiedy dowiedziała się, że jej ówczesny partner, Michał Wiśniewski złożył papieru rozwodowe.

“Mój mąż złożył papiery rozwodowe”– taki wpis mogliśmy widzieć przez jakiś czas na jej oficjalnym profilu na Facebooku.

Od tamtej pory minęło już sporo czasu. Później musiała się zmierzyć chyba z najgorszą chwilą, jaka może się przytrafić matce, a wszystko za sprawą jej synka, który znalazł się w dość ciężkim stanie w szpitalu, o czym pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

Teraz wszystko powoli wraca na normalne tory, a Tajner znowu odnajduje powoli równowagę w swoim życiu. Po tak intensywnym początku roku, który nie należał do najlepszych dla Dominiki, w końcu przyszła chwila wytchnienia. Uczestniczka “TzG” udała się na krótki wypoczynek w ciepłe kraje, a na zdjęciach, które udostępniała w sieci widać, że wróciła jej radość do życia.

Zmiany w życiu Dominiki Tajner

Teraz pokazała klucze do nowego domu… Na swoim Instastory zdjęcie podpisała wymownym komentarzem:

“Nowy dom, nowe życie czas start”

Jednak breloczek, który jest do nich doczepiony, może świadczyć o tym, że Dominika wyprowadza się poza granice naszego kraju! Do kluczy doczepiony jest breloczek z flagą Norwegii!

Screen z Instagrama Dominiki Tajner.

Jak wiemy z jej profilu, celebrytka nie raz gościła w kraju fiordów. To właśnie tam podejmowała szalone wyzwania związane ze skokami w przepaść! Dominika nie raz udowodniła wszystkim, że jest kobietą, która twardo stąpa po ziemi. Nie boi się wyzwań, jak i również patrząc na jej zainteresowania jest nieco uzależniona od adrenaliny.

.

Może breloczek doczepiony do kluczy od jej nowego mieszkania jest tylko pamiątką z tych szalonych norweskich przygód?

Mamy nadzieję, że Dominika zostanie w Polsce, a do Norwegii będzie jeździła, tylko po to aby spełniać swoje szalone marzenia!?

Jak myślicie?

Źródło: Instagram Dominiki Tajner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej