Dominika Tajner będzie miała rodzeństwo! Jej ojciec nieźle się postarał!

4 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Radosna nowina obiegła media! Swojego wspólnego potomka spodziewają się były trener skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner i jego partnerka Izabela Podolec. Choć Tajner ma już dwójkę dorosłych dzieci, a nawet jest dziadkiem, to znów będzie tatą!

Rozwód Tajner i Wiśniewskiego

O rodzinie Apoloniusza Tajnera jest ostatnimi czasy głośno, a to wszystko za sprawą kłopotów małżeńskich, jakie ma jego córka Dominika, która jest w trakcie publicznego rozstania z Michałem Wiśniewskim. Na pewno potrzebuje ona teraz wsparcia najbliższych jej osób.

Zobacz także: Dominika dodała wpis na temat rozwodu z Wiśniewskim.

Apoloniusz Tajner będzie ojcem

Również sam trener nie może narzekać na nudę. Jak podaje Super Express, 65-latek spodziewa się potomka ze swoją ukochaną, która jest młodsza od niego o 36 lat!Iza i Apoloniusz poznali się już osiem lat temu, w pociągu relacji Kraków- Warszawa. On miał wtedy 57 lat, a Izabela 21. Podczas wspólnej podróży Podolec nie miała pojęcia, z kim spędziła te kilka godzin w przedziale. Wydawało jej się, że ma do czynienia z aktorem, którego możemy zobaczyć w serialu Na wspólnej. Historia ich poznania bardzo przypomina nam początek znajomości innej sławnej pary, którą też połączyła wspólna podróż pociągiem, a mianowicie chodzi o Cezarego Pazurę i jego żonę Edytę.

Wywiad z partnerką Apoloniusza Tajnera

Iza w Dzień Dobry TVN wyznała, że nie była to jakaś strzała Amora, lecz po jakimś czasie zaczęli się spotykać. Wiele osób nie wróżyło im szczęśliwego związku i na początku zakochani musieli ukrywać swoje uczucie. Na szczęście 36-letnia różnica, która ich dzieli i niedowiarki, którzy sceptycznie na nich patrzyli, nie mieli racji, a oni są od ośmiu lat szczęśliwą parą!

“Ja się zawsze śmieję, że całe dorosłe życie spędziłam z Apoloniuszem i on też mnie w jakiś sposób ukształtował. To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku”– powiedziała Izabela.

Ich wspólne dziecko ma przyjść na świat latem, a jak na razie para nie zdradza jego płci. Jak twierdzi sam prezes Polskiego Związku Skoków Narciarskich, nie ma w tej kwest marzeń. Może dlatego, że ma już dwójkę swoich dzieci- 36-letniego syna Tomisława i 40-letnią córkę Dominikę. Do tego Apoloniusz jest szczęśliwym dziadkiem 13- letniego Maksymiliana i 13- letniej Sary.

Teraz przed trenerem znowu nieprzespane noce, ale na pewno jest równie szczęśliwy, jak 40 lat temu!

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy dużo szczęścia i gratulujemy powiększenia rodziny!

Źródło: Instagram Dominiki Tajner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej