Tajner potwierdziła rozwód z Wiśniewskim! Jej wpis to prawdziwa klasa!

30 września 2019
Przez: : M.J

O tym, że Dominika Tajner i Michał Wiśniewski się rozstali wiadomo już od dawna. Niemniej jednak dopiero dzisiaj na swoim profilu na Instagramie opublikowała wpis, który świadczy o jej wielkiej klasie! Zobaczcie Tajner potwierdziła rozwód z Wiśniewskim!!

Siedem lat trwało małżeństwo Dominiki i Michała. Tak naprawdę nikt nie spodziewał się, że ten związek może się tak skończyć. Uchodzili za naprawdę zgraną rodzinę i jak mogliśmy widzieć na Instagramie, obydwoje dbali o swoje pociechy z poprzednich związków i nie stanowiło to dla nich problemu. Był pewnie czas, że domniemano, iż para może wrócić do siebie. Jednak, jak się okazuje nie jest to możliwe, a każdy z nich poszedł w swoją stronę.

Jak również pisaliśmy już wcześniej TUTAJ! Michał zaczął układać sobie życie u boku nowej partnerki, z którą już nie raz był widywany. A w mediach pojawiły się ostatnio doniesienia, że spodziewa się dziecka! O nowym mężczyźnie u boku Dominiki, jak na razie nic nie wiadomo.

Teraz jak donosi “Super Express” ich rozprawa rozwodowa miała w końcu dojść do skutku. To właśnie dzisiaj, 30 września o godzinie 9 rano ich małżeństwo zostało prawnie zakończone w jednym z warszawskich sądów.

Tajner potwierdziła rozwód z Wiśniewskim! Jej wpis to prawdziwa klasa!

Dominika z Michałem stawili się na rozprawie, Jak donosi “Super Express” Dominika wyszła z rozprawy rozwodowej ze smutną miną i nie ma co się dziwić, ponieważ na pewno podczas tych siedmiu wspólnych lat mieli wiele wspaniałych chwil ze sobą. Jak relacjonował również “SE” na koniec byli małżonkowie pożegnali się buziakiem.

Dominika po rozprawie sądowej opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie, już z byłym mężem, a jak czytamy udało im się rozstać z prawdziwą klasą i wiele osób ze świata show-biznesu powinno brać z nich przykład.

“Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to, co się dzieje, dzieje się po coś”.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/dominika_tajner/

To nie pierwsze ich wspólne zdjęcie po rozstaniu. Jakiś czas temu Dominika poprowadziła imprezę, na której jedną z gwiazd był właśnie Wiśniewski. Tuż po zakończonym koncercie opublikowała wspólne zdjęcie. Zobaczcie TUTAJ!

Musimy przyznać, że to naprawdę wielka klasa z ich strony! Zarówno Michałowi, jak i Dominice życzymy, aby w końcu znaleźli swoją drugą połówkę, z którą stworzą udany związek!

Żałujecie, że to już definitywny koniec tego małżeństwa?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej