Połącz się z nami

Wspaniała wiadomość od Dominiki Tajner! Ciężkie chwile już za nią!

News

Wspaniała wiadomość od Dominiki Tajner! Ciężkie chwile już za nią!

Ostatnio głośno było w mediach o chorobie syna Dominiki Tajner- Wiśniewskiej, który trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Najwidoczniej nawet sama Tajner nie wiedziała co dzieje się z jej dzieckiem, bo prognozy były niejednoznaczne. Teraz wrzuciła na swój profil zdjęcie i wszystko wskazuje na to, że ciężki czas już za nią! Zobaczcie!

Przypomnijmy, że podczas majówki, syn Dominiki znalazł się nagle w szpitalu po tym, jak stracił przytomność. Ona sama wydała rozpaczliwy apel i opublikowała go na swoim profilu.

„Trzy dni temu nie byłam pewna czy mój syn będzie żył! Nie życzę nikomu! Nikomu! Tego, co czułam i nadal czuje. Stan Maksa poprawia się z każdą godziną, ale potrzebujemy teraz bardzo dużo spokoju, żeby wygrać wojnę z jakimś gównianym choróbskiem, które atakuje mojego syna! Nie! Nie są to żadne dopalacze ani inne substancje psychoaktywne! Nie godzę się na żerowanie na czyimś nieszczęściu! I ostrzegam, że jeżeli ktoś zrobi krzywdę mojemu synkowi, chociaż jednym słowem, będzie miał do czynienia z rozwścieczoną matką!”.

Sytuacja była na tyle poważna, że chłopak trafił na OIOM. Maksymilian, bo tak nazywa się jej syn, był w stanie ciężkim, a przez trzy dni pozostawał w śpiączce. Miał wysoką gorączkę i nie dało się nawiązać z nim kontaktu. Według niektórych portali, przeszedł on wirusowe zapalenie mózgu.

Dominika nie zostawiła syna nawet na chwilę i przez ten cały czas czuwała przy nim w szpitalu. Mogła liczyć na wsparcie rodziny, jak i Michała Wiśniewskiego, który najwyraźniej pomimo złożonych papierów rozwodowych, stanął na wysokości zadania. Maks opuścił OIOM 6 maja.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Dominika, strach o życie dziecka ma już za sobą!
Na początku tygodnia uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”za pomocą social mediów, podzieliła się ze swoimi fanami bardzo optymistycznym przesłaniem.

„Po burzy zawsze wychodzi słońce. Buziak dla wszystkich, którzy trzymali kciuki”– napisała Dominika.

Mamy nadzieję, że tym optymistycznym akcentem, chciała nam przekazać, że Maks czuje się już dobrze, a ona będzie mogła zatańczyć dla nas w finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”, który odbędzie się już 17 maja!

Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry