Połącz się z nami

Dominika Tajner-Wiśniewska wciąż ma żal do Michała? Opublikowała krótki wpis!

News

Dominika Tajner-Wiśniewska wciąż ma żal do Michała? Opublikowała krótki wpis!

Początek marca był dla Dominiki Tajner- Wiśniewskiej przełomowy. Wtedy właśnie uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” i małżonka lidera zespołu „Ich Troje” dowiedziała się, że jej mąż złożył pozew rozwodowy. O wszystkim poinformowała nas za pośrednictwem mediów społecznościowych. Właśnie opublikowała krótki cytat! Co w nim napisała?

View this post on Instagram

Czasami potrafię być poważna… 😃😃😃

A post shared by Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska) on

Dominika najwyraźniej nadal nie może pogodzić się, z tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Pomimo tego, że od tego czasu minęło kilka tygodni, Tajner nie zamierza siedzieć cicho i nadal głośno komentuje jego decyzję. Emocje po ich burzliwym rozstaniu nadal nie maleją i niemal codziennie możemy przeczytać w kolorowych magazynach i na portalach plotkarskich plotki, które sami zainteresowani co chwilę podsycają.

W późniejszych wywiadach Dominika podkreślała, że nie spodziewała się takiego obrotu sprawy i że będzie to, aż na tak szeroką skalę komentowane w mediach. Jednak jak wiemy z przykładu Justyny Żyły, która jest zresztą bardzo dobrą przyjaciółką Dominiki, publiczne pranie swoich brudów zawsze zaowocuje rozgłosem i nie da się tego uniknąć.

Ostatnio córka, byłego trenera skoczków narciarskich, opublikowała na swoim InstaStory krótki cytat, w którym, jak możemy sądzić, po raz kolejny chciała skomentować rozstanie z Wiśniewskim.

„Ludzie, którzy otwarcie pokazują swoje uczucia ani nie są głupi, ani naiwni. Wręcz przeciwnie, są tak silni, że nie potrzebują masek”.

Dominika co jakiś czas wrzuca cytaty, po których możemy się domyślać, że próbuje być silna w tym trudnym dla niej okresie.

„Masz moc, by w dowolnym momencie zdecydować: ” nie tak się potoczy moja historia”.

Wcześniej Michał Wiśniewski tylko raz odniósł się, do swojego już czwartego rozwodu i do tego zrobił to w bardzo ironiczny sposób. Wszystko więc wskazuje na to, że uczestniczka tanecznego show, postanowiła za pomocą tych wpisów dogryźć swojemu byłemu partnerowi.

Myślicie, że Dominika nadal nie może pogodzić się z tak nagłym odejściem Michała i wciąż ma do niego żal? A może w końcu sam piosenkarz skusi się i skomentuje całą sytuację?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry