Połącz się z nami

Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się od Michała! To naprawdę koniec!

News

Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się od Michała! To naprawdę koniec!

O rozwodzie lidera „Ich Troje” Michała Wiśniewskiego, z jego czwartą małżonką Dominiką Tajner- Wiśniewską w mediach huczy od ponad tygodnia. Wszyscy myśleli, że Wiśniewski w końcu znalazł miłość swojego życia i chce przy niej trwać. Niestety wszystko miało się zmienić przez udział Dominiki Tajner w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Dominika wzięła udział w programie „Taniec z Gwiazdami” i jak się okazuje, Wiśniewski był zazdrosny o swoją partnerkę, co przyczyniło się do rozpadu ich małżeństwa. Sama uczestniczka programu na swoim profilu społecznościowym poinformowała, o tym, że Michał złożył pozew rozwodowy.

„Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro” skomentowała zachowanie piosenkarza.

Sytuacja pomiędzy małżonkami rozwinęła się w ekspresowym tempie i jak podaje „Fakt”, małżonkowie nie mieszkają już razem. Jak miał powiedzieć informator tabloidu:

„W niedzielę przez większość dnia pakowała i wywoziła swoje rzeczy. Dom przywoływał za dużo wspomnień, poza tym spotkania z Michałem w willi stały się niezręczne”.

Jak się okazuje, w przeprowadzce Dominice pomagał jej partner z programu „Taniec z Gwiazdami” Wojciech Jaschke ze swoim bratem. Przypomnijmy, że to właśnie o tancerza miał być zazdrosny Michał Wiśniewski.

„Niestety, to nie są proste momenty, nie do końca się odnajduję w tej sytuacji. Byłam z Michałem dziewięć lat i byłoby dziwne, gdyby to nie był dla mnie trudny czas. Myślę, że to samo przeżywa Michał. Przy każdym rozstaniu wina leży po jednej i po drugiej stronie” powiedziała Dominika.

Wszystko wskazuje na to, że to naprawdę koniec ich wspólnego życia i każdy z nich będzie musiał pogodzić się z tą sytuacją.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry