Dominika Tajner ZDRADZIŁA powód rozstania z Wiśniewskim! Dlaczego doszło do ROZWODU?

24 czerwca 2019
Przez: : M.J

Dominika Tajner w końcu zabrała głos w sprawie jej rozwodu z liderem grupy “Ich Troje”, Michałem Wiśniewskim. W pierwszym wywiadzie, jakiego udzieliła po rozstaniu z Wiśniewskim, szczerze opowiedziała, co tak naprawdę było przyczyną rozpadu ich długoletniego małżeństwa! Zobaczcie!

Rozstanie Wiśniewskiego i Tajner

Już dobre kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość o rozpadzie małżeństwa Dominiki i Michała. Sama celebrytka poinformowała o tym opinię publiczną za pomocą mediów społecznościowych. Po jej wpisie w prasie i mediach rozpętała się burza i każdy zadawał sobie pytanie, co było przyczyną rozpadu ich długoletniego związku!?

Jak już pisaliśmy wcześniej, Dominiki ma za sobą naprawdę intensywny okres. Najpierw podjęła się udziału w tanecznym show “Taniec z Gwiazdami”.

Zaraz po tym, jak Dominika musiała pożegnać się z programem na jaw wyszło, że Wiśniewski bez uzgodnienia z nią wcześniej złożył papiery rozwodowe. Następnie jej jedyny syn Maksymilian, trafił w poważnym stanie do szpitala. Michał w tym najtrudniejszym dla Dominiki czasie dzielnie ją wspierał. Pomimo że nie jest biologicznym ojcem jej syna, stanął na wysokości zadania! Pisaliśmy o tym TUTAJ!

Po tym wszystkim zaczęto spekulować, że może jednak para podjęła zbyt szybko decyzję o rozstaniu i po tak wielu perypetiach wrócą do siebie. Jednak jak napisała Dominika, nie ma takiej szansy, a ona już zakończyła ten rozdział w swoim życiu. Teraz po wielu miesiącach w końcu zabrała głos w tej sprawie i w szczerym wywiadzie rozprawiła się z wszelkimi plotkami, jakie krążyły na temat jej małżeństwa z Wiśniewskim! Zobaczcie!

“Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo”– możemy przeczytać w magazynie “Flesz”.

Wiśniewski i Tajner wrócą do siebie?

O spekulacjach, jakoby para na nowo miała dać sobie szanse, Tajner również wypowiedziała się w magazynie.

“Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie”.

Dominika na sam koniec dodała, że cały czas próbuje wrócić na prostą drogę po rozpadzie jej małżeństwa, ale podkreśliła również, że jest silną kobietą i na pewno poradzi sobie z takimi zawirowaniami losu.

“Uważam, że jestem silną kobietą. Po prostu w moim życiu nastąpiły zawirowania, z którymi muszę sobie poradzić. […] Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca”– dodała na zakończenie.

Dominika najwidoczniej jest już gotowa na nową miłość i zapewne nie może doczekać się, co przyniesie dla niej los. Ostatnio postanowiła odciąć się od wszystkich problemów, z którymi musiała się zmierzyć w ciągu paru miesięcy i wraz z przyjaciółmi wybrała się na zasłużony wypoczynek w ciepłe kraje, gdzie z chęcią pokazywała zdjęcia z wyjazdu.

Życzymy Dominice wszystkiego dobrego i aby w końcu znalazła miłość swojego życia!

Źródło: Flesh / Instagram Dominiki Tajner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz