Połącz się z nami

Donatan i Nosowska skomentowali aferę z Górniak i Cleo! Klasa i błyskotliwy humor!

Z życia gwiazd

Donatan i Nosowska skomentowali aferę z Górniak i Cleo! Klasa i błyskotliwy humor!

Edyta Górniak nie pierwszy raz weszła w konflikt. Tym razem padło na Cleo, która jest wyraźnie zbulwersowana zachowaniem diwy. Teraz w obronie piosenkarki, która zaczynała karierę właśnie u jego boku, stanął Donatan. Do tego wszystkie na swój sposób nawet Nosowska pokusiła się o komentarz. Donatan i Nosowska skomentowali aferę z Górniak i Cleo!

Jak już pisaliśmy TUTAJ! Edyta Górniak poczuła się urażona zachowaniem Cleo. Diwa zarzuciła jej, że ta nie podziękowała jej za to, że „załatwiła” jej angaż w programie „The Voice Kids”.

„Oliwy do ognia dolała Cleo. Przecież w „The Voice Kids” to było moje miejsce, które ja jej oddałam. Nigdy mi za to nie podziękowała”– powiedziała Edyta.

Oczywiście, Cleo nie mogła obok tych zarzutów przejść obojętnie i odpowiedziała jej w swoich mediach społecznościowych. Pod jej postem czytamy, że nie zgadza się z tymi zarzutami i diwa nie ma racji. Na dowód tego, że nie raz dziękowała Edycie, pokazała zdjęcia maskotek i czekoladek, które jej wysłała.

Nieco później pod tym postem pojawiła się wymiana zdań pomiędzy paniami, która nie była na najwyższym poziomie. Każda z pań twardo stała przy swoim i nie zamierzała drugiej przyznać racji. Cleo napisała, że nie chce już dalej brnąć w tą aferę i ucięła wszelkie dyskusje.

Donatan i Nosowska skomentowali aferę z Górniak i Cleo!

Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch groszy Donatana, który jak wiemy, również nie jest w dobrych relacjach z Edytą Górniak. Jakiś czas temu wybuchł niemały skandal, kiedy Górniak oskarżyła Donatana, że czuła się przez niego napastowana, bo ten miał ją złapać za pośladki, kiedy pozowali na ściance! Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Na Facbook’owym profilu Cleo pojawił się wpis muzyka, w którym przytoczył słowa swoje dziadka. W jednym ze zdań, które napisał czytamy, że:

„Nie wchodzenie w dyskusje z ludźmi głupimi, pieniaczami, atencjuszami i aferzystami – ponieważ nie da się z nimi komunikować racjonalnymi argumentami… tym samym zawsze przegrasz tę dyskusję”.

Źródło:
https://www.facebook.com/CjakCLEO/

Nosowska odniosła się do tej afery w przezabawny sposób!

Następną z gwiazd, która na swój specyficzny sposób skomentowała to zachowanie jest Kasia Nosowska. W sarkastycznej opowieści o ptaku, który nie podziękował jej za kawałek bułki wbiła szpilę Edycie Górniak!

„Dziewczyny się poróżniły tam u nas w Polsce… To się dzieje na całym świecie ?. Spójrzcie na to. Widzicie ją? Czy widzicie tego ptaka? Wczoraj dałam jej bułkę, poleciłam ją do jedzenia. Nie otrzymałam żadnych podziękowań. Nie jestem przyzwyczajona do takiej niewdzięczności. Podłość ptasia nie zna granic. Nigdy nie przypuszczałam, że tyle dobrego serca z mojej strony spotka się z czymś podobnym. Przyjrzyjcie się jej proszę. D*** do mnie odwrócona stoi”

Słyszymy na filmiku Nosowskiej, który opublikowała na swoim Instagramie!

„W punkt! ❤? Kasia, kocham Cię za Twój dystans, luz i poczucie humoru. Wszystkiego dobrego! ??✌”– odpowiedziała na ten zabawny filmik Cleo.

Jak widzimy, gwiazdy szturmem wstawiają się za muzą Donatana!

Czy to już koniec konfliktu pomiędzy paniami, czy będzie świadkami jeszcze czegoś więcej?
Zapewne czas pokaże…

Który team wybieracie #teamGórniak czy #teamCleo?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry