Połącz się z nami

Dorota Michałowska: [Superstacja, blog, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Dorota Michałowska: [Superstacja, blog, dziecko, Instagram]

Dorota Michałowska to dziennikarka, która coraz odważniej udziela się w mediach. Wydaje się, że ma pomysł na swoją karierę i powoli go realizuje. Jeśli chcecie dowiedzieć się kim jest i czym się zajmuje, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł!

Dorota Michałowska – kim jest?

To nie tylko dziennikarka, ale również modelka i aktorka. Na swoim koncie ma wiele spotów reklamowych, udziałów w sesjach zdjęciowych oraz kampaniach. Oprócz tego, zagrała epizodyczne role w Daleko od noszy, Na dobre i na złe i Wkręconych. Niewątpliwie, świadczy to o tym, że przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie i publiczne występy nie są jej straszne.

Dorota Michałowska: Superstacja

Prezenterka przez kilka lat była związana ze stacją Superstacja. Prowadziła tam program Na Tapecie. Swoją drogą to głównie tam zdobyła sympatię tak wielu telewidzów. W związku z tym, świetnie odnajduje się w świecie celebrytów i wie, jak z nimi pracować. Kilka dni temu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że postanowiła rozstać się ze stacją. Wytłumaczyła to tym, że chce realizować własne projekty i nie wpisuje się już w standardy telewizji.

Dorota Michałowska: blog

Aktualnie postanowiła skupić się najbardziej nad swoim blogiem : www.dmbeauty.pl. Jego tematyka jest głównie lifestylowo-urodowa. Wszystkie panie znajdą tam wiele ciekawostek z dziedziny pielęgnacji, panujących trendów oraz godnych polecenia produktów. Co więcej, zamieszcza tam również wywiady ze znanymi osobami.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorota Michałowska: dziecko

Blogerka jest związana z przystojnym mężczyzną, jednak rzadko zdarza się, aby pokazywali się razem na imprezach. Para doczekała się dziecka. Ich syn ma cztery latka. Trzeba przyznać, że jest bardzo uroczy. Niewątpliwie, kobieta spędza z nim każdą wolną chwilę.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorota Masłowska: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @dmbeauty.pl. Nie tylko promuje tam swojego bloga, ale także dodaje zdjęcia z najbliższymi. Co więcej, na bieżąco informuje swoich fanów o projektach nad którymi pracuje.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry