Połącz się z nami

Kuba Wojewódzki ostro o Maffashion – zdradził, dlaczego nie zaprosi blogerki do swojego programu!

Kuba Wojewódzki i Julia Kuczyńska

Z życia gwiazd

Kuba Wojewódzki ostro o Maffashion – zdradził, dlaczego nie zaprosi blogerki do swojego programu!

Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie Julię Kuczyńską już dwa razy. Jak się okazuje, trzeciego spotkania już nie będzie. Dziennikarz wyjaśnił swoją decyzję!

Program Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju, który od lat znajduje się w czołówce polskiego show biznesu. Showman słynie ze swoich ciętych i dosadnych komentarzy oraz szczerości aż do bólu. Nic więc dziwnego, że program Kuby niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością.

W ostatnim odcinku gośćmi Wojewódzkiego byli: Mateusz Damięcki i Marcin Dubiel – jeden z najbardziej wpływowych youtuberów w naszym kraju.

Zobacz także: Marcin Dubiel u Kuby Wojewódzkiego

Goście Kuby Wojewódzkiego
Mateusz Damięcki, Marcin Dubiel i Kuba Wojewódzki

Kuba o Julii Kuczyńskiej

Marcin Dubiel poprosił Kubę o zagranie w grę, w której musiał dobrać słowa: „marry, kill, f*ck” do wymienionych osób. Wśród nich pojawiły się takie gwiazdy jak Doda, Edyta Górniak, Deynn, Wersow czy Lexi. Nie zabrakło również Julii Kuczyńskiej, o której Kuba postanowił powiedzieć nieco więcej…

Zobacz także: Kuba Wojewódzki wytłumaczył się z żartu o Jacku Jelonku

„Maffashion była u mnie dwa razy i już chyba nigdy więcej jej nie zaproszę, więc właściwie mógłbym „kill”, bo myślę, że ona lepiej się wypowiada w formie zdjęcia niż w formie werbalnej” – powiedział Kuba Wojewódzki o Julii.

Zobacz także: Ceny w restauracji Kuby Wojewódzkiego

Serwis Kozaczek.pl postanowił skontaktować się z Julią, aby poznać jej zdanie na temat wypowiedzi Kuby. Jak się okazuje, blogerka wyznała, że nie oglądała jego ostatniego odcinka, ponieważ nie miała czasu. Skupiła się natomiast na pomocy choremu Bartkowi.

„Rozmawiam i świętuje z rodzicami chorego na SMA Bartka. Pozytywny finał zbiórki, w którą się zaangażowałam. Może kiedyś nadrobię. Po długim czasie uzbieraliśmy 9 mln złotych na terapię genową. Zatem jest z czego się cieszyć. Teraz będę próbowała pomoc Zosi Zborowskiej w zbiórce dla chorej Zosi. Tam sytuacja jest już tragiczna” – powiedziała Julia.

Film Marcina i Kuby możecie obejrzeć poniżej:

Spodziewaliście się takich słów ze strony Kuby?

źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego / Julii Kuczyńskiej, YouTube Marcina Dubiela, kozaczek.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry