Dorota Szelągowska w zaskakującej stylizacji. Wygląda jak Marylin Monroe!

23 kwietnia 2020
Przez: : MC

Dorota Szelągowska w zaskakującej stylizacji pojawiła się na okładce Vivy! Została ucharakteryzowana na Marylin Monroe. Ponadto udzieliła szczerego wywiadu na temat macierzyństwa.

Kilka słów o Dorocie

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych projektantek wnętrz w naszym kraju. Swoich fanów zyskała dzięki swojej charyzmie, poczuciu humoru i oczywiście nietuzinkowym pomysłom wykorzystywanym w domu. Stąd jej program cieszy się dużą oglądalnością. Dorota jest również aktywna w social mediach, a na Instagramie obserwuje ją ponad 720 tys. osób.

Zobacz także: Naturalna Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska w zaskakującej stylizacji

Projektantka pojawiła się na okładce magazynu Viva! Została ucharakteryzowana na Marylin Monroe i trzeba przyznać, że prezentuje się obłędnie. To nie pierwszy raz, kiedy Dorotę porównuje się do ikony stylu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Magazyn z Szelągowską można kupić już od 23 kwietnia. Na Instagramie Vivy czytamy o Dorocie:

“W tym roku kończy 40 lat i mówi, że w końcu znalazła swoje miejsce na Ziemi. Ma dorosłego syna, który jest jej oparciem, i małą córeczkę, w której widzi siebie. Prowadzi biuro projektowe, firmę, dwa razy w miesiącu przeprowadza generalne remonty mieszkań, które potem można oglądać w telewizji.
O swojej drodze do szczęścia znana projektantka wnętrz Dorota Szelągowska opowiedziała Katarzynie Piątkowskiej. 🤩”

Warto dodać, że Dorota udzieliła również szczerego wywiadu dotyczącego problemów finansowych, które dotknęły ją lata temu oraz oczywiście o swojej pasji do przeprowadzek i wystroju wnętrz. Szelągowska w rozmowie skupiła się także na macierzyństwie, a dokładniej na okresie, kiedy urodziła pierwsze dziecko. Miała wtedy zaledwie 21 lat!

“Często brakowało mi pieniędzy na podstawowe rzeczy. Gdy urodziłam Antka, miałam 21 lat i zero kasy na koncie. Często stawałam przed dylematem, czy kupić mu droższe, czy tańsze pieluchy i z czego ugotować obiad. Ale nawet w takich sytuacjach musiałam mieć ładnie w domu. Mama i babcia nauczyły mnie, że nie pieniądze są wyznacznikiem tego, jak mieszkamy i co mamy u siebie w domu” – zdradziła.

Więcej ciekawostek z życia Doroty oraz zdjęcia z sesji znajdziecie w najnowszym numerze Vivy!

źródło: viva.pl, Instagram Vivy, Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz