Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie bez makijażu. Internauci porównali ją do znanej aktorki!

9 czerwca 2021
Przez: : J.J

Dorota Szelągowska zapewne nie sądziła, jakie zamieszanie wywoła publikując najnowsze zdjęcie, na którym pozuje bez grama make-upu. Wśród licznych komentarzy możemy czytać opinię fanów, którzy od razu stwierdzili, że projektantka wyjątkowo przypomina jedną ze znanych aktorek. Mają rację? Przekonajcie się.

Kim jest Dorota Szelągowska?

Doroty Szelągowskiej nie trzeba prawdopodobnie nikomu bliżej przedstawiać. Polska prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz posiada spore grono fanów, którzy chętnie oglądają jej programy, w których pokazuje jak zrobić prawdziwą metamorfozę mieszkania czy domu za całkiem przyzwoite pieniądze. Na swoim koncie ma produkcje, które cieszył się wielkim zainteresowaniem ze strony polskich widzów i ściągały wielu fanów przed szklane odbiorniki.

Zobacz także: Wykształcenie Doroty Szelągowskiej

Dorota prowadzi swój profil na Instagramie, który znajdziecie pod nazwą @dotindotin. Na profilu projektantki znajdziecie przeróżne zdjęcia i wpisy. Każdy fan jej programu znajdzie coś dla siebie. Ci, którzy szukają inspiracji do wyremontowania swojego mieszkania mogą odwiedzić profil Doroty, a fani samej Doroty mogą zobaczyć fragmenty z jej życia osobistego.

Dorota bez makijażu

Na jednym z najnowszych zdjęć Dorota postanowiła opublikować zdjęcie bez grama makijażu. Projektantka zapozowała w całkowicie naturalnej odsłonie, co nie zdarza się często. Fotografie skomentowała:

„Dzień dobry🥰 odgruzowuję się po dłuuugim weekendzie i jadę za miedzę (No, może dwie 😃) kręcić #tujestpięknie Słońca dla Was! 🌞🌞🌞”

Zdjęcie Szelągowskiej spotkało się z szerokimi komplementami od internautów. Jeden z fanów zauważył nawet podobieństwo naturalnej Doroty do angielskiej aktorki Kate Winslet, która kojarzyć możecie przede wszystkim z kultowego filmu Titanic. Co ciekawsze, na komentarz odpowiedziało wielu internautów, popierając podobieństwo projektantki do aktorki:

„Dorotka, przypominasz Kate Winslet. Kto się ze mną zgadza?”

“dokładnie!!!!😍 piękna ❤️”

“I ja sie zgadzam 😍”

“coś w tym jest 🙈 Jak dla mnie pomiędzy Kate Winslet a Marilyn Monroe ❤️”

“Dorota jest ladniejsza 😍”

A Wy popieracie ich zdanie? Widzicie podobieństwo?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz