Dorota Szelągowska naraziła się fanom! Spodziewała się takiej krytyki?

31 grudnia 2019
Przez: : W.M.

Ulubienica widzów musiała zmierzyć się z niepochlebnymi komentarzami pod jednym z najnowszych zdjęć, które udostępniła! Dorota Szelągowska naraziła się fanom! Co aż tak nie spodobało się jej obserwatorom?

Dorota Szelągowska zaliczana jest do grona gwiazd, które widzowie darzą ogromną sympatią! Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła pokaźne grono obserwatorów (ponad 655 tys.). Jednak na ostatnim zdjęciu, na którym Dorota pokazała się papierosem w ręce, fani nie szczędzili negatywnych słów dekoratorce!

Dorota Szelągowska od kilku lat na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Jej liczne programy, w których pomaga przy remoncie i dekoracji, cieszą się niezmiennie wielką popularnością! Prowadząca m.in. „Dorota was urządzi” czy „Domowe rewolucje” swoimi pomysłami inspiruje widzów, którzy wcielają propozycje Doroty także w swoich domach i mieszkaniach.

Dekoratorka prywatnie związana była kiedyś z Adamem Sztabą, ale związek ten nie przetrwał. Z byłym mężem ma syna Antoniego, który niedawno skończył 18 lat. Obecnie Dorota jest szczęśliwie zakochana, a w 2018 roku na świat poszło jej drugie dziecko, córka – Wanda.

Dorota Szelągowska naraziła się fanom!

Dorota Szelągowska jest córką znanej pisarki Katarzyny Grocholi. Jak zdradziła prezenterka, to właśnie mama zrobiła jej jedno z ostatnich zdjęć, na których pozuje z papierosem.

”Tylko nie wrzucaj tego zdjęcia z papierosem! Ładniejsze Ci zrobiłam!” @katarzynagrochola_official – photo & lyrics”

Fanom Doroty, mimo bardzo ładnego zdjęcia portretowego, nie spodobało się, iż ich ulubienia pozuje z papierosem i chwali się niechlubnym nałogiem. Swoje niezadowolenie wyrazili w licznych, niepochlebnych komentarzach.

„Jestem rozczarowana widząc Panią z papierosem”

„Szkoda że Pani pali papierosy…”

„Zawsze mi się wydawała Pani taka naturalna, lubiąca piękne miejsca, dobre jedzenie… a tu nagle wiadomość: papieroski”

Na jedno z pytań obserwatorki „Pali pani???”, Dorota odpowiedziała „nieustająco”, przyznając się do swojego największego nałogu.

Trzeba zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Dorota pochwaliła się zdjęciem z papierosem.

Czy tak jak spora część internautów, Wy również poczuliście się zawiedzeni, widząc prowadzącą “Dorota was urządzi” z przysłowiowym „dymkiem”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz